Jump to content

Aşk Büyüsü Canbar.Aşk Büyüsü Nasıl Yapılmalı?Canbar Aşk Büyüsü Tarifi.


Guest pyramid
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Karşılık görmeyen aşkların ve terkedilmiş sevgililerin can simidi CANBAR aşk büyüsü.

 

En güçlü aşık eden büyü canbar aşk büyüsü.

 

Her insan mutlaka aşık olmuş veya olacaktır ve her insan arzu ettiği kişinin kendine aşık olmasını ister.Bunun içinde her çareye başvurur.Aşk büyüsü yapanlar başka bir yol bulamadıklarını söylerler.Kimilerine göre bu sorunu çözümlemenin yolu aşk büyüsü yapmaktan geçer onlar için çare aşk büyüsü yapmaktır. Şayet seven sevdiği tarafından sevilmiyorsa sevdiği kişiyi aşık etmek için büyü yapmak biçare aşığın son umududur.Böyle bir durumda en etkili aşk büyüleri tercih edilir,en etkili aşk büyüsü eşin dostun tafsiye ve anlattıklarından yola çıkılarak seçilir.Bazende bu işi meslek haline getirmiş bir büyücüden aşk büyüsü yapması istenir.Karar verilir ve aşk büyüsü yapılır.Fakat aşk büyüsü nasıl yapılır?

 

Yalan yanlış eksik bilgilerle aşk büyüsü yapmak ne gibi sonuçlar doğurur?Aşk büyüsü ters etki yaparmı,böyle bir aşk büyüsü tutarmı?Aşk büyüsü uzmanı olduğunu iddia edenler tutmayacağını ifade etmişlerdir.Aşk büyüsü tarifleri öyle kolay bulunmaz.Seçilen en etkili aşık etme büyüsü tarifi ele geçirilince aşk büyüsü yapma işine başlanır.Sevilen kişiyi kendine bağlamak için büyü yapmak aslında hoş karşılanmaz çünki kişi iradesi dışında sevmeye mecbur edilmekte büyüyle aşık edilecek kişinin özgür iradesi elinden alınmaktadır.

 

Aşk büyüsü yaparken ve sonrasında aşk büyüsü tutarmı diye tereddüt etmek aşk büyüsünün etkisini azaltır.Etkili aşk büyüsü tutar,tutacak diye kişinin zihnine yerleşen düşüncenin beyin içerisinde adeta şarj olup yoğunlaşması ve aşk büyüsü yapılan kişiye telapatik mesajlar haline dönüşerek olumlu sinyaller ulaştırmasına sebep olur.Hatta denilirki insan belli bir düşünceye zihnini konsantre ederse o düşünce formlar halinde karşı tarafa ulaşır.Örneğin aşk büyüsü yapılan kişi sizi rüyalarında görebilir bunu sağlayan sizin düşünce formlarınızın o kişinin beynine ulaşabilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir.Aşk büyüsü yapacakların aşk büyüsünün tutacağına inanarak olumlu düşünmeleri başarı ihtimalini kat kat arttıran en önemli etken ve itici güçtür.

 

En etkili aşk büyüsü canbar. Çeşitli ülkelerde aşk büyüsü değişik tür aşk büyüsü örnekleri olarak karşımıza çıkar.Canbar Asya aşk büyüleri içinde yer alır.Bu aşk büyüsü bozulması zor bir aşk büyüsüdür.Aşk büyüsü bozmak için yapılması gerekenler canbar aşk büyüsünün karşısında her zaman başarılı olmaz denilmiştir.Aşk büyüsü bozanlar bu ilginç aşk büyüsü karşısında zorlanmış bazende çaresiz kalmışlar.Canbar aşk büyüsü yüzde yüz etkili büyülerin başında gelir denmiş,çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilmiştir.Canbar aşk büyüsü aynı zamanda fazla işlem gerektirmeyen kolay bir aşk büyüsü olarak bilinir.

 

 

En etkili aşk büyüsü tarifleri içinde aslında en kolay aşk büyüsü Canbar'dır denilebilir.

Kolay aşk büyüsü formülü.

 

Canbar sevdiğini bağlama büyüsü nasıl yapılır?

 

Canbar aşk büyüsü malzemeleri.Bu güçlü aşk büyüsü malzemeleri için gerekenler kolaylıkla temin edilebilir. Canbar aşk büyüsü yapmak için bir adet tabak büyüklüğünde ince deri tabakası alınır.Bulamayanlar kumaş veya kağıt kullanmışlardır.Deri tabakası tabak tersine çevrilerek kenenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir çember çizilir.Bu çizgi üzerinden deri tabakası daire şeklinde kesilir. Tekrar bir boy küçük bir tabak alınır tabak tersine çevrilerek kenenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir çember daha çizilir.Bu çizilen çember ortalanarak su bardağı ağzıyla iç içe geçmiş iki çember daha çizilir bu çemberlerin içiçe geçtiği alan içerisine aşık olması istenen kişiyle büyü yaptıran kişinin adları birbirine bitişik olarak el yazısı şeklinde bütün harfler birbirine değmek kaydıyla yazılır.

 

Yazı kesinlikle çember çizgilerine değmemelidir.Canbar aşk büyüsü çok eski bir aşk büyüsüdür bu sebeple çemberlerin ve yazıların mürekkebinin çini mürekkebi olması eski geleneksel yöntemi uygulayanlarca tafsiye edilir.Bu daire şeklinde deri üzerine hazırlanıp bitirilmiş olan canbar aşk büyüsü temiz bir yerde saklanır.Tam güneş doğmadan önce çıkarılıp sessiz sakin bir ortamda düzgün bir zemine konur. Merkezdeki yazı net görülecek bir mesafeden merkezdeki yazıya gözler odaklanarak 160 defa canbar denir.Sonunda aşık edilecek kişinin anne adıyla birlikte adı söylenerek misal, falan kızı veya filan oğlu bana böyle bağlansın ayrılamasın canbar olsun diye tam 40 defa anılır bu işlemler yirmi gün tekrarlanır.İlk yedinci günden itibaren canbar aşk büyüsü etkisini göstermeye başlayıp yirmi günün sonunda o kişi muradına erer dilediği kişiye kavuşurmuş.

 

 

Kaynak: Dünyadan aşk büyüleri araştırma notları, Canbar aşk büyüsü A.Çavlum'dan aktaran Ü.Darda.

cin+peri+buyu.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence güzel bir büyü yapılırsa olur çünki daire içine alınan büyüler genellikle tutar kiburda iç içe 2 daire var dünya ve evren ortadaki iç içe olan da yapanla karşı taraf bir leşen iç içe gecmi olan kısımda kalplerdir.TUTAR yine de zaman ve tütsü şart.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ama bu üstüste 20gün yapılan birşey yani mesela celp için hep -cuma falan deniyor. hergün cumaya denk gelemeyeceği için o zaman hergün zühre vaktine mi denk getirmek gerekir? el yazısı ne demekonu anlayamadım? yani zaten arapça yazılmaz mı? yoksa latince harflerle ama el yazısı mı kastedilmiş? hani ilk okulda hocalar zorlardı ya illa el yazısıyla yazcaksınız diye,o şekilde el yazısı herale. zaten öyle yazınca harfler bitişik oluyor aslında.

burda dairelerde birbiri içine geçiyor harflerde bitişik. gerçekten bi etkisi var heralde bu şekilde bitişik olmasının.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar herşey çok açık ve net yazıyor neyi anlamadınız?kendinizden herhangi birşey katmayın tütsü v.b gibi.bu anadolu büyüsü o yüzden venüs saati v.b gibi şeyler aranmaz.normal el yazınızla bitişik yazacaksınız resimde açıkca belirtilmiş zaten.tek şartı yapılışının ve okumaların aynı saate denk getirilmeleri yani güneş dogmadan önceki saatte sabah.ayrıca techoseen arkadaşım bu tür yazılara uyarı yapmana gerek yok.önce forumun adına bi bak istersen.her kes her şeyin farkında zaten bu forumda ne aradıgınında fikirlerini kendine sakla bence...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herhangi birşey katmayın tütsü v.b gibi. katılsa daha etkili olmazmı ters mi teper diye sölemek istedin acaba pyramid.

 

"ince deri tabakası alınır.Bulamayanlar kumaş veya kağıt kullanmışlardır"

 

Birde bu deri tabakası deniyor zar gibi yada normal deri ama ne derisi hangi hayvanın ? hadi kumaş denmiş hangi renk kumaş? oda geçilmiş kagıt denmiş dosya kagıdına kadar inmiş ? büyülerde dogal malzemeler kullanılır onlara anlam katılması için bence bu nun olabilmesi için deriyi bulmak şart.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...