Jump to content

Hz.İsa'nın Kefeni...


HaYaLGöZLüM

Önerilen Mesajlar

hz. isa as. ölmeden göğe kaldırıldı.yalnız onu yahudilerin eline vermek isteyen kişiyi bu bir havaridir.Allah c.c. hz. isanın şeklini verdi.ve o çarmııha gerildi.hz.isa barnabas incili son bab ve kuranı kerim ayetlerinde sabit olduğu üzere annesi meryem ve havarileri ile vedalaşıp onların gözleri önünde arşı alaya yükseltildi.

hz idris as miraçta ve ashabı kehfte mağrada göge yükselme şerefine erişti.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

atraksiyon aramışlar.. bazı tipler vardır ya hani durup dururken kapımı çarptı eve inekmi düştü gibi takıntıları vardır.. bi takım heyecan arayan kişilerin halkıda alet etmesinden ileri gelen birşey.. inancımıza göre Hzç İsa göğe kaldırıldı.. bu gibi şeyleride Allahın bi mucizesi olarak kabul eeriz.. ölmeyen bi peygamberin kefeni üzerinde neden bu gibi şeyler oluşsun ki.. bu bizim inancımıza ters düşer.. çünkü bu Hz. İsanın gerçekten öldüğüne işaret eder..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
ıspanaknamık

bu kefen bahsini tvde izledim.rastgele bulunmuş ve karbon testi sonucu o döneme ait olduğu saptanmış bunun dışında hiçbir bilgi yok.hristiyan papalar vesaire onlarında kesin bir bilgisi yokmuş.yalnız ihtimal dahilinde yinede saklıyorlar o kadar .ayrıca evet bizim inancımıza göre hz.isa göğe yükseltildi işin komik tarafı çarmıha gerilen kişi onu ispiyon eden yahuda diye bilinir.yani bırakın kutsallığı tam tersi bir durum büyük ihtimalle kutsal saydıkları .

ayrıca barnabas incilinde bu konu ayrıntılı bir biçimde anlatılıyor okumanızı tavsiye ederim

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...