Jump to content

Çocuğun Bundan Önceki Yaşamı


Guest uAcansu

Önerilen Mesajlar

4 yaşındaki küçük bir çocuk ailesiyle bir köprünün üzerinden geçerken gökyüzünü işaret ederek işte ben burda öldüm diye bağırmış... şaşkınlığa düşen anne ve baba oğullarına tekrar sorduklarında ben 2. dünya savaşında uçakla işte ordan geçiyordum ve bir başka uçakla çarpıştım ve öldüm demiş hatta düştüğü tarihi ve geçmişteki adını da söylemiş ailesi çocuğu ciddiye almamış daha sonra çocuk bu kez dedesine aynı şeyleri anlatmış dedesi bunu araştırdığında gerçekten öle bi pilotun savaş zamanı başka bir uçakla çarpışıp şehit düştüğünü öğrenmiş o çocuk şu an büyümüş ve böyle bi şey hatırlamıyor ama buna tüm ailesi şahit ve o şu an yine bir pilot :huh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çocuğun gençlik döneminde olaydan etkilenip de yanlış bişey yapacağını düşünmüş olabilir ailesi belki de ondan unutturmuşlardır.sonuçta çocukların beyni o yaşlarda bulanık değil ve temizlenmesi rahattır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

elektronları hesaba katarsak milyarlarca yıllık bilgi birikimi kıyafetini giyip yürüdüğümüz ortada:) bu tarz konularda çocukken hatırlanıldığı, büyüdükçe çoğunlukla unutulduğu hep belirtilir..buna kimisi reenkarnasyon, kimisi paralel evrenler arası telepati kimisi ise dna ve rna bilgileri diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...