Jump to content

Karabasana Kendi Çözümüm


Fia
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar merhaba ben yaklasık 10 senedir karabasan olayını yaşıyorum.Bu insana asırı ızdırap veren bişey ancak yaşayan bilir ki Allah kimseye yaşatmasın dilemem.Karabasan olayını sırt üstü uyuduğumda yaşadığımı fark ettim ve bunu birçok kez denedim.Belki bircogunuza komik gelebilir fakat bunu denedim sırt üstü uyudugumda karabasan geliyor. Yataga yattıgımda kesinlikle hergece dualarımı okurum fakat kesinlikle karabasan olayını dua okusamda yaşıyordum.Yataga yattıgımda yana dönük olarak uyumayı tercih ettim bunu yine bircok kez denedim şu an Allah'a şükürler olsun karabasan sorunu ortadan kalktı.Fakat yine sırt üstü yatayım aynı olay gerçeklesiyor.Karabasan olayını yaşayan arkadaslarımın bunu denemesini istiyorum belki bir faydası olur:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

karabasan konusunda daha önce bu yönetmi bir arkadaş daha söylemişti..böyle bir konu forumumuzda mevcut...

 

Forumunuza yeni katıldığım için daha önceki bilgiyi okuma imkanım olmadı yardımcı olabilmek için bu konuyu açtım özür...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S.a

Degerli kardeslerim, bu olay birazda psiko-kurgusal

yani sartlanmanin etkisi buyuktur, Duayi okurken ihlasli bir sekilde maneviyat kalkaninizin kat ve kat arttigina itikad edip, size yaratilmistan hicbirseyin zararinin dokunamayacagina, zarar eristiremeyecegine mutlak bir sekilde iman edip inanarak okundukca elhamdulillah hicbirsey yaklasamaz.

Sonuc olarak mademki bu cinni isidir, bununda muslumani evliyasi vardir,

belkide sizlerin icinden birkac ayetini okudugunuz Kuran'i kerimi her gun onlarca kez hatmedenleriyle karsilasiyorsunuzdur bilmeden. Yani tekrar vurgulamak dilerimki aziz kardesimlerim, Kurani onlarinda bir cok kismi okur, biat eder, boyun egerler, okumaktan ziyade yasayan'dan korku ve azamet duyarlar.

Hifz ayetlerine sarilin ve araya onlarin hakkini katarak sizi yaradan c.c.'dan isteyin. Suphesizki cumlesinin padisahi dahi olsa Hak Teala'nin hayat verdigi bir kuldur, cenab-i rabbul aleminin rizasi disinda her hareketlerinden hersey gibi onlarda sorguya cekileceklerdir ve bunun bilincindedir bir cogu. Allah'in sonsuz kudret mehabet azabin'in karsisinda kainat ve icindekiler zerrecik bir atom kadar dahi guc sahibi degildir. Mulk ve icindekilerin sahibide O'dur. Suphesiz ve mutlak hakimiyet onundur. Oyleyse cinniler yerine asil korkulmasi gereken onlari yaradandan Allah c.c'dan hakkiyla korkunca, bizlere butun korkular kapaniyor.Eminlik ve selamet veriliyor.

Hak olan c.c.'nin cumle korktuklarimizdan ve bunlarin sebeplerinden bizleri Settar ismi serifiyle setretmesi umidiyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...