Jump to content

Kadının Kocası Üzerinde Üstünlük Kurması


Guest majisyen
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Aşağıdaki talisman kocasının baskı ve huzursuzluğundan kurtulup, serbest kalmak isteyen bir kadın için yapılmıştır. Erkeğin baskısını kırıp, onu ehlileştirir. Geleneksel olarak kadın daima alt seviyeli varlık olarak kabul edildiği için buradaki üçgen terstir. Gücün aşağıdan yukarıya çevrilişini ve kadının üstün oluşunu anlatır.

Üçgenin içine iki ismin katlanmış hali yazılır. Bu işleme başlanırken önce kadının ismi yazılıp, ters çevrilir. Çalışma

çarşamba günü 03:00 - 04:00 arasında yapılmalıdır. Çalışmaya uygun bir dua veya zikir eklenir. Talisman ince bir

kurşun levha üzerine yazılır. Bu levhayı kadın üzerinde veya çantasında taşır.

Aynı talismanın küçük bir sureti kağıda çizilip, altına duası yazılır. Kağıt muska haline getirilip, katlanır, mumlanır. Evde

erkeğin yatağının altına veya kapı üzerine veya erkeğin sık temas ettiği bir yere saklanır. Okunuşu dört gün sürdürülür. Çok kesin ve kalıcı bir etki istenirse talismanlar bebek içinde şarj edilirler. Kurşun levha bebeğin göğsüne yapıştırılır ve şarj işlemi bittikten sonra çıkartılıp, muskayla birlikte sahibine verilir. Bebeğin üzerine talisman tekrar çizilir ve bir mezara gömülür. Kağıda yazılan talismanlarda Daire siyah, isimler yeşildir. Mars kırmızı, Venüs pembe renkle çizilmelidir.

 

ustunlukrh7.th.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İsimlerin katlanmış halini yazmadan önce zaten ayna görüntüsünü almak gerekmiyor mu? Ama "iki ismin katlanmış hali yazılır, bu işleme başlanırken önce kadının ismi yazılıp, ters çevrilir." demişsin erkeğin ismi ters çevrilmeyecek mi? Yada öncelik sırasını belirtmek için mi özellikle kadının ismi ters çevrilir dedin? :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

erkek mılletı aldatmaktan vazgecermi:)

anlamadigim bir sey sadece erkeklermi aldatiyor? erkek karisini aldatiyorsa bir bayan ile aldatiyordur o zaman bayalarda aldatiyor erkekleri. ben evli oldugum sürece esimi hic bir zaman aldatmadim o düsüncede hic de olmadim, karsima cok bayan cikti ama red ettim ve ben evliyim ve mutluyum dedim. bazi bayanlarda benim ile alay ettiler,ama ne oldu ben kazandim yaptiklarina pisman oldular.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...