Jump to content

Halin Hayır ve İyiliğe Tedbili


Guest pyramid
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

işi bozulmuş kısmeti baglanmış sıhhatsiz üzüntü içindeki kimseler okuyabildigi kadar okursa gün içerisinde ve devam ederse okumaya 2 gün zarfında fayda ve tesirini görmeye başlar.allah hepimize hayır ve iyilik nasip etsin..

allahümme ya rabbi bi cahi sahıbil vesileti seyyidina ve nebiyyina ve habibina ve kurrati uyunina ve nuri ebsarina habibike muhammedinil mustafa ve rasulikel mürteda ve nebiyyikel mücteba.havvil halena ila ahsenil hali ya muhavvilel havli vel ahval..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allahümme yarabbi bi cahi sahibil vesileti ve seyyidina ve nebiyyina ve habibike ve kurreti uyunina ve nuri ebsarina habibikel muhammedinil mustafa ve resülikel mürteda ve nebiyyikel mücteba havvil halena ila ahsanil hali ya muhavvilel havli vel ahval....

 

Dua kısacık fakat pek tesirli kendim devamlı okurum yatarken, yürürken, otururken çalışırken...

Şimdi diyelim sıkıntıda kaldın sayısı yok istediğin kadar inan sıkıntıdan akşama sabaha kurtuluyorsun, maddi sıkıntıya ilaç gibi, borç ödemeyi kolaylaştırıyor, rızkın çoğalıyor, iç sıkıntısına çare oluyor...

 

Ben bu duayı daim okurum öyle büyük sıkıntı bela falan yaşamadım,

okuyun ezberleyin çok faydasını göreceksiniz, bunalanın derdine derman bu dua...

  • Beğen 5
  • Thanks 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili ays06 dua niye kabul olmaz konusunda anlaşamadık ama bu konuda anlaşırız inşallah. Dua için çok teşeküe ederim. Güzele benziyor. Mutlaka okumak isterim. Ama anlamını da eğer bilirsen ve verirsen sevinirim. Ellerine sağlık. Ayrıca kaynak varmıdı ki varsa kaynakta arapça yazımı da bulunmaktamıdır. bilgilendirirsen çok sevinirim. Yanlış okumak ta istemem çünkü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...