Jump to content

Erkekler İçin Mükemmel Sevgili !


Guest BEBEGİM

Önerilen Mesajlar

Erkekler kadınlardan ne ister ? Bu kadınlara yöneltilen en sık soru sanırım. Basitçe, erkekler için bazı harika sevgililer bazen o kadarda iyi olamayabilyor.

 

Kadınsı fakat güçsüz olmayan

 

Eğer erkek bir centilmen gibi davranıyorsa. Karşısında uygun bir hanımefendi görmek isteyecektir. Onun gözünde yürüşü, konuşması, ses tonu onun için önemlidir. Onun karşısındayken argo konuşmamalısınız.

 

Kendinden emin

 

Ufak kıskançlıklar zararsızdır ve bir çok erkekte bunu hoş karşılayabilir fakat hiç bir erkek güvensiz bir kadını hoş karşılayamaz. O ne zaman dışarıya çıkarsa, ona suçlayıcı ithamlarda bulunur ve buda ilişki için derin bir yara açar.

 

Kendinden emin kadın, sevgilisinin diğer kadınlar tarafından hayranlıkla izlenmesine aldırış etmez. Çünkü mükemmel kadın eğer sevgilisi onun etrafında dolanıyorsa harika olduğunu bilir ve diğer bir şey eğer onu kaybedersede bunun onun kaybı olduğunu düşünür.

 

Kolay idare edilebilen, Kendine hayran

 

Kıyafetlerini çıkardığında harika bir kız arkadaş. Saçları her zaman güzel görünür. Sabahlarını evinde hazırlanarak geçirir.

 

Güzel kadının hazırlanması fazla zamanını alır. Fakat bazıları hiç hazırlanmasada güzeldir. Hazırlanmaları 10 dakikadan az alan kadınlar sevgilileri tarafından beğenilirler, takdir edilirler.

 

Saçlarına, tırnaklarına bir sürü bakımları için çok fazla para harcarlar. Alışveriş mağazalarında partnerlerini zor durumlara sokabilirler. Bu nedenle güzel olsalar bile bazı erkekler tarafından kabul edilmeyebilirler.

 

Yemek

 

Erkekler mutfakta iyi olan kadınları çekici bulurlar genelde. Daha doğrusu karınlarının doyması, damak zevkleri belkide o kadınlara bağlılıklarının nedenlerinden en önemlisidir.

 

Erkek hasta olduğunda ona çorba yapabilen onunla ilgilenen kadınlar. Anne şefkatı göstererek erkekleri yanlarında huzurlu ve güvende hissetmelerini sağlar. Bu da erkekler için önemlidir.

 

Finans yönünden güçlü kadınlar

 

Erkekler genelde kendilerinden başarılı kadınları çekemezler daha doğrusu onların başarıları kendilerinin başarısızlığıymış gibi algılarlar. Bu nedenle güçlü kadınlarla beraber olabilmek bir hayli zordur.

 

Şehvetli, yatakta iyi olanlar

 

Erkeklerin kadınlardan ne istedikleri konusunda akla gelen ilk şey sanırım iyi bir sekstir. Hal böyle oluncada yatakta iyi olan bir kadın, sevgilinin şansı bir hayli fazla oluyor. Fakat bu gibi durumlardada yani sadece seks olarak bakılan ilişkilerde bir yerden sonra devrilebiliyor.

 

Mutlu

 

Sürekli mutlu kadınlar etraflarına neşe saçarlar. Karşısındakini neşelendirmeye çalışırlar. Hayatın hep olumlu tarafından bakmayı severler. Erkek arkadaşlarının bir üzüntüsünde, derdinde yanlarında olarak onların kendilerini iyi hissetmelerini sağlarlar. Erkeği onun yanında huzurlu ve mutludur.

 

Zeki ve İnce Esprili

 

Erkekler genelde zeki kadınlardan uzak durmayı tercih ederler. Belki de bu, onların bir nevi onlara ayak uyduramamasından ötürü oluşmuştur. Zeki ve ince esprili kadınlar çekicidirler tâbi ki kendileri gibi zeki olabilen erkeklere göre. Eğer böyle bir birliktelik oluşmuşsa birlikte çok eğlenebilirler. Yaratıcılıkları da üst düzeyde olabildiği için seks hayatlarınında iyi olduğu söylenebilir. Her kadın gibi her erkekte kendini güldürebilir fakat bunu zekasıyla yapabilen insanlardan etkilenirler. Yani güldürmek derken şaklabanlık yaparak güldürmekten bahsedilmemekte burda. O tarz insanlarında bir kitlesi vardır ama zekasıyla güldürebilenler daha etkileyicidirler.

 

Sadık

 

Genelde birbirlerine bir söz vermiş ve bunu tutmak için canlarını dişine takmış olanlardır. Gönülleri başka biri için atmaya başlasada onlar verdikleri sözün kıymetini bilirler ve partnerlerine saygılı olurlar. Aralarında bazı şeyler bitmeye başlamışsada iki taraf cesaret edip birbirlerine bunu söyleyemedikleri sürece birbirlerine sadık kalırlar. Fakat hâlâ birbirlerine aşıklarsa bu sadakat onlar için çok önem arz etmektedir. Mutlu bir evlilik yapabilirler.

 

Hangi tip size uyuyor ? Ya da nasıl bir sevgili olmak isterdiniz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tam bir kabiliyet düsmanıyım ben yemek yapsam heralde hastane masraflarından kurtulamaz bide hastayken hayatta biriisine bakamam cabuk sıkılırım nazlanan insanlardan. yani sonuc olarak yukarıdaki maddelerin sadece süslü ve kıskanc olmayan kısmı bana uyuyor:) ve gercekten bütün bu maddeleri kendinde barındıran bi kadın varmı merak ettim:):):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben sadece cok sevdigim insanları kıskanırım ama kesinlikle belli etmem. tabi delirmemişsem:) eger delirdiysem ortalıgı yıkarım:):)

honadrita haklısın xxl olmak cok kötü zaten bizim milletimizde böle bişi yok...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bütün özelliklere de sahip olsak bu erkeklere yaranamayız biz ! yine de bir kusur bulur onlar

 

cooook haklısın... en iyisi hiç ugrasmamak bosverelim oldugumuz gibi sevsinler bizi:) yada onlar bizim için degişsinler cok istiyosalar (benim için degişen birine hayatta asık olamam)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...