Jump to content

Arpa Büyüsü


Guest ayşerose
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar 6 yıllık sevgilim ve ailesi beni istemeye geldi ama yıllardır ailem bu olaya karşıydı zaten red cevabı verdiler.aradan 3 gün sonra annem beni istemeye gelen aile dostunun (aracının) oturduğu koltukta minderin altında beyaz naylon poşet içine sarılmış içinde ARPA TOPRAK ve değişik şeyler olan ağzı iple bağlanmış bişey gördü ve banada hemen gösterdi.bu ne bilen varsa söyleyin lütfen.

sevgilimi çok seviyorum ama ailem şiddetle karşı gerekirse kaçmayı bile düşünüyorum.ben şehirli üniversite mezunu biriyim ailemde öyle. sevgilim ilkokul mezunu ve köyde yaşıyor ama çok iyi bir insan.

bu güne kadar evlerine çok gittim annesinin yaptığı verdiği herşeyi yedim.annesindenden beklemem ama diğer kadını tanımıyorum.

kısacası bu nedir böyle ne yapmam gerekiyor.ben 5 vakit namaz kılan ve çok dua eden biriyim üstümde büyü olacağına hiç inanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Büyüyle ilgili değil ama ilişkinle ilgili fikrimi belirtmek istiyorum. Bence evliliklerde kişilerin ve ailelerinin statüleri önemli. Şimdi olmayabilir belki ama ileride sorunlar yaşabilirsin. Tahsil, yaşantı, büyüdüğün çevre, insanların hayatında önemli rol oynuyor. Bu nedenle aşk gelecekte sizi kurtarır mı bilmiyorum?? Ailenin tavsiyelerine kulak vermelisin çünkü evlilik sadece iki kişi arasında gerçekleşmiyor maalesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yorumlarınıza saygı duyuyorum.sağolun.kim duvarda yürüyomuş anlamadım.

--------------------

arkadaşlar böyle bir şey biliyormusunuz bilen varsa tanıdıklarının başına gelen varsa beni bilgilendirin.süpermoderatorlerimiz bilirmi acaba???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Büyüyle ilgili bir yorum yapamıyorum.Ama cru arkadaşımızın dediklerine bende katılıyorum.Evlilikte eşler kadar,ailelerinde anlaşmaları ve sosyal düzeyleri çok önemli.Bence iyice düşünüldükten sonra verilmesi gereken bir karar.Acele etmeyin derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu arpa olayı benimde başıma geldi.duştan çıkmıştım ve çekmecemden temiz iç çamaşırı aldım ve tam giydiğim sırada çamaşırımın içinde bir şeyler olduğunu hissettim önce böcek filan sandım ve baktığımda arpa taneleri elime geldi bir kaçıda giyerken yere dökülmüş.eşimde bunlara şahit oldu.çok şaşırdım ve ürktüm.bazı araştırmalar sonucunda bunun eşler arasına soğukluk girmesi için yapıldığını öğrendim.zaten aramız limoniydi.birde mutfak camımın iç kısmında silerken dibe sıkıştırılmış erik kurusu buldum.pencere dış kısmından telli.özellikle konulduğu kesin.şimdi ise 9 ayı geçkin bir süredir aynı evde ayrı ve hiç konuşmaksızın yaşıyoruz.ayrılma gibi bir imkanımda olmadığı için bu şekilde sürüp gidiyor.bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız beni aydınlatırsa çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

senin durumun farklı inşallah evliliğin yoluna girer bu siteden faydalan.

ama benim durumum farklı olabilir çünkü ben beni istemeye gelenlerden şüpheleniyorum tabi günahlarını almayayım zaten sevgilimlede kavga ettim bu yüzden.

ama beni istemeye gelenler annemle babamın arasını bozup ne yapçaklar?bunu bilen birisi bizi aydınlatmalı.gerekirse doğru düzgün bir hoca bulayım diyorum.bu şartlarda ben sevgilimin ailesine asla güvenemem.

ayrıca evdeki çiçeğimizin dibinde dört tane zehirli mantar çıkıverdi şok olduk.tamda kadının oturduğu koltuğun yanı.of offffffffff.

süpermoderatorler yardım edin sizin bilginiz vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...