Jump to content

Ra-Sheeba Hakkında Herşey


Guest natilyus81
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

rasheeba1wk0-1.jpg

 

Ra Sheeba enerjisini dünyaya çapalayan Merilyn Bretherick ve “Ejder Aydınlanması” bilgilerine kanal olan Sal Rachel’le Avustralya’dan başlayıp Avrupa’da devam eden “Ra Sheeba Ascention Activasyon” turunu Türkiye’de tamamladı.

Dünyanın yükselen ortak titreşimine büyük katkısı olan gizemli enerji çalışması Ra Sheeba’ nın bir çok esas oyuncusu İzmir ve İstanbul’da tekrar bir araya geldi. Onları bir arada bulmuşken bu konuda aklımıza gelen tüm soruları sorma fırsatı buldum. Merilyn ve Sal’ in İstanbul’a geldikleri gün tüm organizasyonun yükünü taşıyan Korkut Keskiner’in de desteği ile bir anlamda Ra sheeba enerjisini mercek altına aldık ve sorular soruları getirdi. Korkut’un ve Merilyn’inde Sal Rachel’e bazı soruları oldu. Bu konuşmayı olduğu gibi yorumsuz aktarıyorum.

 

Ferhan Gürbüz: Ra Sheeba ile ilk kez karşılaşan bir insanın aklına gelebilecek sorulara cevap vermek istiyorum. İnsanlar neleri bilmek istiyor?

Merilyn Bretherick:İnsanlar Ra Sheeba ile ilgili bir şeyler duyduklarında ilk olarak Ra Sheeba’ dan ne gibi bir fayda sağlayabileceklerini, Reiki gibi bir şey mi olduğunu soruyorlar ve Ra sheeba’yı nasıl uygulayabileceklerini merak ediyorlar.Bu frekansı alabilmek için Reiki masterı olmak gerekiyor mu ve tabii ne kadar ödemeleri gerektiğini soruyorlar.

FG:Ra Sheeba’nın hikayesinin en başına gidelim.Mesela Reiki çok uzun zamandır tanınıyor, bir hikayesi var. Kim, nasıl ve neler yaşamış, nasıl aktarmış bunu artık herkes biliyor. Merilyn senin Ra Sheeba enerjisi ile buluşman nasıl oldu? Nasıl anlatmak istersin

 

rasheeba5ko5-1.jpg

 

Merilyn: Benim için aslında bütün mesele doğru zamanlamaya bağlıydı. Çünkü insanlığın bir bütün olarak titreşimi Akheneton zamanındaki titreşim düzeyinde. Aslında bugün Akheneton’un zamanında olduğundan daha fazla. Akheneton zamanında insanlar enerjiyi dünyaya çapalayamadıkları için Akheneton öldü .Esas mesele titreşim yükseldiğinde zaten şartlar kendi kendine gelişir. İnsanlığın titreşimi geliştiğinde zaten belli bir düzeye geliyor şartlar Ra Sheeba’nın gelebilmesi için oluşmaya başlıyor kendiliğinden.Ama benim için asıl EMF (Elektro Magnetic Field) nin master düzey uyumlamasını aldıktan sonra frekansım yeterince yükseldi.

Ra Sheeba’nın esas oyuncuları Akheneton, Kia ve o zamanki baş rahip olan Ay.

Ay sonra onları öldürttü. İşte Ra Sheeba’nın ortak kurucuları olanlar yani Peter, ben ve Michael biz o üç kişinin enerjisini taşıyoruz.. Ben, Peter ve Michael ; Akheneton ,Kia ve Ay’ ın enerjilerini taşıyoruz ki ortaya çıkabilsin

FG:Enerjilerini taşıyor derken onların enkarnelerimisiniz ?

Merilyn: Astral olarak zaten biz yukarda bir araya gelmiştik ve hepimiz Avustralya’daki The Springs denen bölgede yaşıyorduk. Bu da doğru zaman olduğunun bir başka göstergesi. Ra Sheeba aşağı yukarı üç ay gibi kısa bir sürede tamamen ortaya çıktı

 

FG: Kendi dünyalı hayatında diyeyim; böyle bir enerjiyle karşılaşacağın hissi var mıydı? Bir misyonu hatırlıyor muydun?

Merilyn: EMF nin master uyumlamasını aldıktan sonra bir şeylerin geldiğini anlamıştım. Yaptığım diğer çalışmalardan biride Shakira diye bir enerji. Onun başka bir formunun geleceğine dair bir hissim vardı daha çok. Enerji gelmeye başladığında bunun Shakira’dan tamamen farklı bir şey olduğunu anladım. Tamamen farklıydı.

Ama oradaki uyumlamaları almaya başladıktan sonra bununla ilgili bilgiler gelmeye başladı sonra hepimiz ayrı ayrı kim olduğumuzu hatırladık.

Pen Gough bize bunun bütün dünyaya yayılacağını söyledi ama ben o zamanlar buna inanmadım.

FG: Pen Gough senin ejderin değil mi? Onunla nasıl tanıştın?

 

rasheeba3im8-1.jpg

 

Merilyn: Adelaide’da EMF sırasında EMF nin kurucusu olan Peggy Dubro çalışma sırasında gri bir ejder gördü ve o sırada organizatör olan kişi ile konuşurken bende onları duyacak mesafedeydim. Birisi ejder dediğinde bir anda kulaklarımı kabarttım. Bize zaten çalışmalar sırasında ejder rehberimizin olabileceği söylenmişti. O gece ben Bella Antora’dan kendi ejder rehberimi istedim. Önce bir tane küçük geldi ikincisi Pen Gough’du.

Avustralya, Adelaide’da bir arkadaşım var. Ejderlerle çok iç içeydi. Bir gün onun ejderi Pen Gough hakkında kanallık yaptı. Orda arkadaşımın ejderi demiş ki “Merilyn’in orijinlerini , kökenlerini hatırlaması için çok bekledik”

Pen Gough ondan sonra kanallık yapmaya başladı fakat ona inanmam biraz zaman aldı. O benim birinci rehberim. O Beni koruyor.

FG: Ra Sheeba bilgisinin dünyaya çapalanmasına ejderler mi yardımcı oldu?

Merilyn: Evet.

FG: Akheneton zamanındada Ra Sheeba enerjisinin dünyaya çapalanmasına yine ejderler mi rehberlik etti?

Merilyn: Evet.

FG: Bir çok insan ejderleri hikayelerden biliyor ancak. Ejderlerin dünya ile bir ilişkisi olduğu bilinmiyor. Bu konuda biraz aydınlatıcı bilgi verebilir misin? Ejder nedir?

Merilyn: Bu aslında Sal ile bir araya gelmemizin temel nedenlerinden biri. Pen Gough bilgiler vermisti ejderler hakkında ancak Sal çok büyük katkı yaptı. Ejder Yüksek Konseyine doğrudan bağlanarak bilgiler verdi.

Bunun bir bölümünde karanlık ejderlerin bir süre dünyaya hükmettiklerini ama şu anda aydınlık ejderlerin bu egemenliği yıkmak üzere geldiklerine dair çok bilgiler geldi.

FG: Ra Sheeba olsun ejderler olsun bu enerjinin geldiği kaynak neresi? Şimdi biz dünyadayız ve bu enerjilerin gelişini izleyip deneyimler yaşıyoruz ancak bu nerden geliyor?

Sal: Esas Ra ve İsis bu bilgiyi Sirius Yüksek Konseyinden alıp Ejder Yüksek Konseyine vermis. Çünkü ejder yüksek konseyinin karanlık ejderleri iyileştirebilmek için bazı karşı tekniklere ihtiyacı var.

Korkut: Benim bir sorum var. Şimdi böyle yüksek vibrasyon dönemi ve Ra Sheeba

aydınlık ejderlere karanlık ejderler gücünü kaldırmak için vermiş diyorsun Akheneton zamanındada mı öyleydi?

Sal: Toth , Hermes Atlantis’ten geldi 12 500 yıl önce ve Nil’in kenarında yerleşim kurdu. Fakat zamanla Mısır’a bir çok uygarlık geldi ve melezleşme sonucu titreşim düştü. Ejder Galaktik Konseyi , Ra ve İsis Ra Sheeba’yı bu düşüşü engellemek için yolladı.

Merilyn: Bende Sal’e sormak istiyorum. O zaman Galaktik Federasyon çok eskiden beri mi var?

Sal: Milyonlarca yıldır var.Galaktik Federasyonun şimdi yeni kararları var. Karanlık ejderler onlar kendilerinin kaynakla , tanrıyla bağlantılarını kaybettiklerini düşünüyorlar ve o yüzden şu anda ayrıca bir ihtiyaç var. Galaktik Federasyon yeni kurulmadı.

İsis 8. yoğunluk seviyesinden ve şu anda ejderlerde benzer bir titreşim seviyesine yeni yeni gelmeye başladılar ve bu yüzden İsis , ejderler ve Galaktik Federasyon beraber çalışıyorlar.

FG: Galaktik Federasyon nedir?

Sal: Alcyone denilen bir yer var. Galaktik Federasyon bin tane farklı kültürlerde yıldız sisteminin ittifak kurarak bir araya geldikleri ama daha çok bu Alcyone’daki grubun direktifleri doğrultusunda yaşadıkları bir federasyon.

Galaktik federasyon 5. boyuttan 8 . boyuta kadar farklı vibrasyonda varlıklar var.Boyut sözcüğünü çok kullanmıyorum çünkü burada farklı bir hiyerarşi, bir boyut gibi değil

bir farkındalık düzeyi var. Yoğunluk sözünü kullanmayı tercih ediyorum.

Şu anda Ra Sheeba’nın dünyaya gelmesinin en büyük önemi bir grup karanlık ejderin ki onların bazıları sürüngen olarak gelirler, astral düzeyden dünyayı uzun zamandır kontrol ediyor olması.Ancak bunlarda hatalarının farkındalar .Ra Sheeba’nın dünyadaki temel görevi aslında dünyayı bu karanlık ejderlerin kurmuş olduğu sistemden arındırmak ve ikincisi de hepimizin içinde onlardan gelen kökenleri bu DNA larımızdan da olabilir ,ruhsal olabilir onlardan gelen kökenleri şifalandırmak.

Merilyn: Sadece karanlık ejderleri şifalandırmak değil bu aynı zamanda bizim tekamül ve titreşimimizi çok yükselten bir şey. Özellikle bu seminerlerden sonra insanlar çok büyük değişiklikler yaşadıklarını bir çoğu artık hayat amaçlarını keşfettiklerini söylüyorlar.

Ra Sheeba burada kendi tek başına çalışmıyor başka sistemlerde çalışıyor. Herkes aynı zamanda hem dünyayı iyileştirmeye çalışıyor hem tekamülü yükseltmeye çalışıyor.

Ra Sheeba diğer tüm şifa metotlarından çok farklıdır.Bunu öğretiyoruz. İnsanlar kendilerine uyguluyorlar , başkalarına gönderiyorlar. Bu bir çok şifa yolunda var olan bir şey.

Ancak Ra Sheeba tamamen farklı. Kutsal geometriye dayalı o semboller bir kere enerji alanına çizildikten sonra sen bir daha Ra Sheeba’yı kullanmasan bile onlar ordalar ve orda sana katkıda bulunmaya devam ederler. Bir çok insan bunu kendilerine ve başkalarına sıklıkla uygulasa bile aslında bu gerçekten hiç önemli değil. Ra Sheeba’yı kullanmak önemli değil. Eğer bir şeyi böyle hafif hafif yazarsan yine de okuyabilirsin.Burada çok önemli bir şey var, faydalı ancak gerekli değil.

FG: Uyumlama yeterli oluyor mu bu enerjinin aktive olması için?

Merilyn: Biz bunu kullanıyoruz çünkü bu Ra ve İsis enerjisini taşıyor ve enerji bize geldiğinde bir tür dans eder bu çok güzel ve ayrıca semboller aynı zamanda tetikleyici. Onları kullanmak çok iyi. Ancak bir çok sembol var bunu nasıl kullanacağım diyorlar.

Önemli olan hiç kullanmasalar bile enerji bedende çizilmişse sembollerle çalışır.

FG: Merilyn bütün sembollere sen kanal oldun değimli?

Merilyn: Genellerde sembollerin çizimlerini Peter aldı, ben onların nasıl kullanılacağı ve

sembollerin tanımlamalarını aldım. Kutsal Işığı aktive bölümünü ve korunma bölümünü de ben aldım.

FG:En çok sevdiğin bir sembol var mı?

Merilyn: Aton diye bir sembol var. En çok onu seviyorum.

Sal: Ra Sheeba Ascension Activationda bir bölümünü ve şu anda vereceğimiz seminerle ilgili bilgi bölümünü birlikte aldık.

Korkut: Şimdi hafta sonu İzmir’de seminere katılanlardan bir genç hanım bir tane sembol getirdi Merilyn’e . Genelde herkes sembol getiriyor “Bana bu geldi” diye . Merilyn’de her sefer soruyor Pen Gough’ a bu sembol Ra Sheeba ile ilgilimi diye. Fakat ilk kez bu sembol Ra Sheeba ile ilgili Ra Sheeba’nın diğer gezegensel sistemlerde kullanılan ,bir bağlantı yaratacak denilen sembolü bir Türk genç kız aldı İzmir’de.

FG:Ra Sheeba’nın içinde uyumlanan herkesin kullanmasına açık olan astral seyahat için“traveller”sembolü var. Bu bir anlamda 5. boyutun özelliği, bir hediye olarak mı konuldu?

Merilyn:Sanırım öyle.

Ben bir çok insan bunu kullanamıyor diye onu çıkartmak istedim notlardan.İnsanların cesaretleri kırılıyor dedim Pen Gough’a.O ise “ hayır orda duracak .Kullanabilenler kullanacak” dedi. Bunu daha çok ejder geni olanlar kullanabilir traveller sembolünü.

Sal:İnsanlar öncesine göre çok daha yüksek bir yapılanma içinde özellikle enerjisel olarak.

Dolayısıyla “gezgin” sembolünü kullanan insan sayısında bir artış olursa hiç şaşırmam.

Bana göre bunu hemen yapabilenler daha yüksek ejder genine sahip olanlar.

 

FG: DNA ile ilgisi nedir? Hep DNA ile bağdaştırıyorsun anlatırken Ra Sheba’yı. DNA ya nasıl etki ediyor?

Merilyn: Esas mesele DNA mızın artık daha büyük bölümünü kullanabilir hale geliyoruz. Onları aktive edebiliyoruz. Aslında DNA mızın çok kısıtlı bir bölümü ile yetinirken şimdi artık esas kapasitesine ulaşabilecek şekliyle aktive diyoruz. Zaten buna yükseliş diyoruz.

 

Sal: Ra Sheeba sadece DNA da çalışmıyor. Aynı zamanda vücudumuzdaki elektro manyetik enerji meridyenleri ve paralellerinden oluşan gridleri, sanki bir çizgiler bütünü gibi bir şey, onun üzerinde çalışıyor, düzeltiyor. Sadece DNA da çalışmıyor. Buda bizim yükselişimize ve tekamülümüze hizmet eden bir şey.

FG: DNA mızda kayıtlı olan ve açığa çıkmasını beklediğimiz ışık onlarla ilgili neler söyleyebilirsin?

Sal: Bilim adamları şu anda sadece DNA mızın normal fiziğimizle birlikte titreşen tek sarmalını görüyor. Heliks diyorlar ona. Aslında bizim 12 tane sarmalımız var DNA mızda ve bu 12 sarmal 12 tane farklı yoğunluktaki varlıklarımızın bir sembolü ve yükseldikçe daha yüksek frekanstaki sarmalları da aktive ediyoruz.

 

FG: 2007 de dünyada yeni bir bilinç sıçraması bekliyormusunuz?

Merilyn: Bana son zamanlarda gelen bazı kanal bilgilere göre özellikle Pen Gough’ un bildirdiği 2007 de saf ejder ruhlar var dünyaya gelip bedenlenmek için hazırlanan. Bunlar çok özel çocuklar olacak ve ejderlerin çocukları olacak tanınacak.

FG: Ejder bebeklermi?

Merilyn: Onlar muhakkak aydınlanma yolunda ve ejder genleri taşıyan anne babaları seçecek, onların en büyük işareti normalden biraz uzunca boyunları olacak. Bunlar işte o sihirli güçler dediğimiz güçlere sahip olacaklar. Sadece insanlara bakarak o insanlardaki karanlık etkileri tamamen iyileştirebilecekler. Etraflarında herhangi bir gerilim bir tartışma istemeyecekler onu tolere edemeyecekler. Ve bir anda dağıtacaklar o gerilim ve gerginliği bir anda durduracaklar.

FG: Peki dünyada ejder geni taşıyan bebekler gelecek de şu anda ejder geni taşıyan insanlar var mı?

 

Sal: Evet var. Sadece aslında insanların yüzde 1-2 si ejder geni taşıyor, çok düştü ejder geni oranı, çünkü ırklar arasında çok ciddi bir melezleşme oldu ve insanların sayısı çok azaldı şu anda. İnsanlığın hepsinde yüzde 1.2 ejder geni yani insanlığın total gen haritasına baktığımız zaman , ortalama değil bu herkesteki ejder genini topladığımız zaman yüzde bir ila 2 ejder etkisi kalmış bütünde.Bütün ruhlar dünyada belli oranda ejder DNA sı taşıyor.Ama total yüzdelerde bu düşük.

Esas 1. sırada Orion var 2. sırada Pledieas var sonra Sirius geliyor sonra Dragos aşağı yukarı 4. sırada gen sıralaması açısından. Ancak Orion çok büyük çoğunluk taşıyor. Bunun temel nedeni burada orijinal formlarını tutamadılar , esasında dünya ejderlerin bedenli olarak yaşamaları için uygun bir yer değil. O yüzden 20 ile 30 yıl yaşayanlar olmuş dünyada ama ölmüşler. yerçekimi ve atmosfer yüzünden doğal yollardan üreyemediler. Ejder genleriyle insan olarak enkarne oldular ama melezleşme olmuş.

Korkut: Merilyn’e göre , ben söylemiyorum bunu; bizim Merilyn ve benim Ejder Yüksek Konseyinde ortak görevlerimiz var. Ben 9. boyut frekansı taşıyorum. O yüzden benim bir sürü görevim var.

FG: 2012 veya daha önceye kaydığı söylenen tarihlerde bir değişiklik oldu mu? Düşünceleriniz nedir?

Sal: 2012 de beklediğimiz kainattaki bazı özel Enerjilerin açılması ve oradan gelecek olan enerjilerin insanların kutupluluklarda yaşaması yerine kutupluluk enerjileriyle birleşmiş olması. Kutupluluktaki düşüş, kutupsuzlukta bir yükseliş bekliyoruz. 2012 in esas anlamı budur. 2012 kutupluluk kadın-erkek , sıcak soğuk ,siyah- beyaz, aydınlık- karanlık gibi şeyler azalacak

 

FG: Dualitenin dışına mı çıkıyoruz?

Sal: Tabii polaritede ki düşüş bir sıfır bölgesi etkisi yaratacak ve aslında bilinçte çok yükselmeler olacak. Bu tam olarak bir çıkış değil ama ciddi manada bir uzaklaşmadır. 2012 yılına yaklaştığımızda bu yüzden bilinçlilikte farkındalıkta çok büyük bir artış toplumsal yapıda çok büyük değişiklikler , bir yükseliş olacak. Bireysel ve toplumsal düzeyde uygarlıkta bazı yükselme ve değişiklikler olacak.

İnsanlığın bir bölümü bu yeni gelen yüksek frekanslarla uyum sağlayamayacaklar ve dünyayı terk etmek isteyecekler. Dualiteden çıkmak isteyecekler, dünyadan çıkacaklar.

Gelecek olan bazı değişikliklere bedenlerimiz dayanamayacak. Farklı nedenlerle özel nedenlerle dünyadan ayrılacaklar.Kalmayı seçenler kalabilecek olanlar 4. boyutta yaşayacaklar. Gitmeyi seçenlerde yine kendi titreşimlerine uygun başka 3. boyut gezegenlerinde enkarne olacaklar.Bir bölümü de 5. boyuta yükselecek bu aşağı yukarı

şu andaki sayı tüm dünya nüfusundan 20-25 milyon kadar küçük bir grup 5. ci boyuta yükselecekler. Burada çok önemli bir şey var. Bu ruhların özgür seçimine bağlı ruhlar 3. boyutta kalmayı da seçebilirler 4. boyuta geçmeyi seçebilirler. Yükseliş dediğim 5. boyuta geçmeyi de seçebilirler. Bu tamamen özgür seçim, şimdiden verilmiş bir karar yok.

Zaten Ra Sheeba’ya gelenler en azından 4. boyut seviyesinde gibiler. Ra Sheeba ile ilgilenenler zaten farkındalar.

FG: Bu gelişim hemojen mi olacak yoksa bazı ülkelerin coğrafi yada

ruhsal özellikler den dolayı değişik mi olacak?

Sal: Tıpkı insan vücudu gibi dünyanın üzerinde de enerji hatları var ve bu enerji hatları insan vücudunda olduğu gibi gridler, kavşaklar, vorteksler yapıyor. Bu yüzden enerji girdaplarından gelecek olan enerjiler önce belli noktalarda toplanacaklar ondan sonra gezegenin bütününe yayılacaklar. Oralarda bulunan ülkeler ve yerler daha güçlü ve daha önce yaşayacaklar.

Türkiye çok özel bir noktada bu yüzden coğrafi olarak. Türkiye hem doğuya hem batıya yakın. Coğrafi olarak hem de kültürel olarak Türkiye aynı zamanda Orta Doğu ve Kudüs’ çok yakın. İtalya ve İngiltere’ye de yakın. Oradaki merkezlere yakın. Orda da vorteks merkezleri var. O yüzden Türkiye bir çok yerden etkilenecek ve farklı düzeyde etkileşecek..

 

FG: Ejder sesi nedir?Ben onu birkaç kez denedim. , bir kez omurgamı plastik gibi eğdi sesle birlikte. Burada ne oluyor?

Merilyn: Ejder enerjisini çağırırken ejder enerjisi sana geldikten sonra o senin ses tellerini kullanıyor o sesi çıkartmak için.

Bir arkadaş o ejder sesini kaydetmek istedi ama kaydedememiş çünkü cihaz kaydetmedi.

Ejder seni zarflıyor.Bu ancak sen vücudunu onun kullanımına izin verdiğin zaman oluyor.

Seminerlerimde aslında korkuyorlar ancak deneyen herkes bu gelen nefese hayret ediyor. Normalde öyle bir nefesleri yok ama Ejder sesi o sırada çıkan ses aslında kişinin frekansıyla da ilgili .

O insanın frekansına uygun ejder sesi geliyor. Ve dolayısıyla o sırada çıkan ses aslında uygulama yapılan insanın frekansıyla alakalı.

O insanın frekansı ne kadar yüksekse öyle bir ejder sesi geliyor. 4 -5 yaşındaki bir kıza bunu yaparken küçük bir ses gelecek diye beklerken onun frekansı o kadar yüksekti ki o kadar güçlüydü ki inanılmaz bir ses çıktı?

FG:Ejder sesi şifa amaçlımı kullanılıyor?

Merilyn:Ejder sesinde esas yaptığımız eski travmaların vücutta bıraktığı izleri temizlemektir. Ejder sesi uygulanan kişinin travmaları.

Sal: Nasıl semboller kutsal geometriye aitse seslerinde kutsal geometriye ait olduğunu biliyoruz. Seste geometride iki evrensel bilgi. Müzikte geometride.

FG: Merilyn biz Ra Sheebayı seninle ile tanıdık şimdide Sal ile tanıştık. Sal’in Ra sheeba’ya gelişi nasıl oldu?

 

Merilyn: Mayıs ayında Sal’le bir yükseliş aktivasyonu seminerinde tanıştık.. O sırada

çalışmadan hemen sonra beraber yaptığımız bazı çalışmalarda ortak noktalar bulduk. Sal o sırada Ra Sheeba’nın aslında öncede çok iyi bir seviyede olmasına rağmen yeni bir seviyeye yükselmesiyle ilgili bir ihtiyaç hissetti.

Merilyn:Ra sheeba’da hem Ra hem İsis var. Ama benim erkeğim yoktu.

Sal: Çok önemli bir şey. Ra Sheeba’da kadın ve erkek yönlerimizi dengelememiz

çok önemlidir. Kadın ve erkek yönlerimizi dengelemede burada kadın ve erkek cinselliğinin yer alması çok önemli.Merilyn ile biz enerjilerimizi birleştirdiğimiz zaman ben sadece Ra olmuyorum benim içimde biraz İsis oluyor Merilyn’de sadece İsis olmuyor onun içinde de biraz Ra oluyor ve böyle bir 8 yapıyoruz.

Burada tabi İsis ve Ra bir çok şey öğretiyorlar.Ama temelde öğrettikleri şey içimizdeki kadın ve erkek kutupluluklarını şifalandırmaktır, dengelemektir. Çünkü 2012 olduğunda bunları dengelemek zorunda olacağız. Polariteler bittiğinde kadın ve erkeğin dengede olması gerekiyor.Denge çok önemli.

Ve hep ilerliyoruz. Ra Sheeba Yükseliş Aktivasyonu bölümünde bir şeyler gelişmekte hala.

FG:Kişilerin ejderinin olması nedir?

Korkut: Ejderler kendi bilgelikleriyle kendi hikmetleriyle geliyorlar zaten. Ejderler korumada yapabilirler . Onlar çok bilge varlıklar oldukları için kendi bilgeliklerini getirirler.

Ve tabii ejderlerin diğer rehberlerden çok daha güçlü korumalar yapabilir.

FG:Bella Antora’dan bahsettik onu da açıklayalım mı?

rasheeba2in1-1.jpg

 

Merilyn: Bella Antora ejderlerin kraliçesi. Aynı zamanda Ejder Yüksek Konseyi başı. O, 10. boyuttan bir varlık ayrıca. Genellikle sarayında oturuyor ve her yere elçiler gönderiyor.

FG: Dünyadan sıradan bir insan çağırdığı zaman geliyor mu?

Merilyn: Evet kesin geliyor

FG: Şu anda ejderler var mı burada?

Merlyn: O koruma alanını her zaman yaratıyorlar. Sen iste veya isteme.

Seminerde çağıracağız onu. Ve insanlara ejderlerini tanıtacağız.

FG: Bilge ejderlerin olduğu gezegen nerede?

Sal: Alfa Droconis diye geçiyor. Eğer bir yıldız haritası varsa görebilirsiniz.

FG: Ra Sheeba’nın Türkiye’de tanınmasında ve organizasyonlarında öncülük yapan Korkut’a izlenimlerini sormak istiyorum.

Korkut : Seminerlerin ana fikri, “yükselmek istiyorsanız dengelenmelisiniz, içinizdeki kadın ve erkek taraflar ve kutupluluklar, kutupların etkisini kaybedeceği gelecek dönemde yükselişinizi engeller” teziydi. Uyumlamalar, arındıran meditasyonlar, verilen ilgiler hep bu mesajı destekliyorlardı. “Bunda yeni bir şey yok” diyenler yanılıyorlar. Çünkü kadim bilgiler ve yeni teknikler sentezlenerek, çok güçlü enerji çalışmalarına dönüşmüş. Bir tür tetiklenme ya da milat yaşıyorsunuz. Bu çalışmalar dengeyi sağlamak için çok çok yardımcı. Elbette başka yollar da var. Ama burada dengelenmenin derin ve hızlı olabileceğini de gördük. Orada neden olduğunu bilmeden gelenlerde, zaten bu buluşmayı iple çeken Ra Sheeba’cılar da dönüştüler. Kişisel olarak, enerji çalışmalarının dışında de çok şey öğrendim. “Karanlığın karanlık olmasının nedeninin Yaratıcıy’la arasındaki bağı unutmasıdır.” gibi cümleler, benim kişisel ruhsal gelişimimle ilgili ilk kez duyduğum bilgiler. Denge her şeydir.

FG: Merilyn Türkiye’de Ra Sheeba ile ilgilenenlere bir mesajın var mı?

“TÜRKİYEDE YAŞAMAK İSTİYORUM!.”

 

dır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...