Jump to content

Senden Bir Tane Daha Yok Bu Dünyada...


SimqEE

Önerilen Mesajlar

Senden Bir Tane Daha Yok Bu Dünyada...

momhfek0-1.jpg

 

Unutma, senden bir tane daha yok bu dünyada! Gülümsemeyi asla unutma, Unutma kendini sevilebilecek bir insan haline getirmeyi ve ondan sonra da kendini sevip kendine sarılmay. Zamana güven ve onun senin en büyük dostlarından biri olduğuna,Acılarının ve felaketlerinin ancak onun koynunda uyuyabileceğini unutma, Unutma.Başına gelenlerin günün birinde kişisel tarihinin ayrıntılarından biri olmaya mahkum olacağını unutma, Her çiçek sevgilin olsun, Açık tut gönlünü tüm güzelliklere Yasalar, günahlar, yasaklar sen olduğun için vardı.Ve sen bir tane olduğun için şu koca dünyada, gir günaha çekinmeden, çiğne yasayı.Aydedenin sihrini gönderdiği gecelerde uyuyarak çalma hayatından saatlerini Gecenin içinde yolculuğa çıkmayı unutma,İçinde hiç ölmeyecek bir gençlik virüsü yarat ve kaç yaşında olursan ol, her zaman yirmibeş yaşında kalman gerektiğini unutma.

 

Asla taviz verme seni sen yapan yanlarında, Onurlu bir yasam sürebilmen için, sartlar ne olursa olsun direnmeyi sakın unutma.İçindeki seni katletmeye kalkma sakın.Kendine vuracağın her darbenin seni senden biraz daha uzaklaştıracağını unutm. Korkma mahallenin delisi olmaktan.Doğrucu Davutlar ne kadar çoğalırsa mahallende, hayat mutlaka daha iyiye gidecektir, unutma.

 

Hatanın affedilmeyecek olanından kaç, ama hata yapmayayım diye de yakıp geçme yıllarını,Unutma ki, hiç hata yapmayan bir insan yapabileceklerinin en iyisini yapamamış demektir hayatt, Korkma insanca korkularından, Ve korkunun kendisinden çok, onun beklentisinin daha korkutucu olduğunu unutm,Bir anlamı olsun kendinle yaptığın kavgaların.Ve hep ileriye taşısın seni kavgada attığın her adı. Açık bırak pencereni ve sabah güneşinin, rüzgarı önüne katarak perdelerle yapacağı raksa dönük olsun bakışların,Küçücük mutlulukların görkemine inandır kendini ve gülümse.Umutların bitmesin asla ve umutların bittiği yerin, hayatın da bittiği yer olacağını asla unutma..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Açık tut gönlünü tüm güzelliklere Yasalar, günahlar, yasaklar sen olduğun için vardı.Ve sen bir tane olduğun için şu koca dünyada, gir günaha çekinmeden, çiğne yasayı."

 

Simgee şeytan ve nefisten mi alıntıladın, sözler tanıdık geliyo da:rofl::rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...