Jump to content

Aura Görmek


Guest Gayb
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Aura Görmek

 

Sanıldığı kadar kolay değildir. Aşağıda belirtilen ritüel çalışması yerine getirildiği takdirde en sağlıklı biçimde aura görmeyi başarabilirsiniz.

 

Beden alanları:

1. Fiziksel beden.

2. Pranik beden.

3. Duygusal beden.

4. Zihinsel beden.

5. Astral beden.

6.Eterik beden.

7. Kozal beden üzerinde,

 

Chakra alanları:

1. Temel (kök) Chakra,

2. Üçüncü göz Chakra,

3. Boğaz Chakra,

4. Kalp Chakra,

5.Göbek Chakra,

6. Cinsel Chakra,

7.Tepe Chakra merkezleri üzerinde,

 

Dış enerji alanları:

1. Öz, 2.Astral,

3.Mantal,

4.Budik,

5.Atmik,

6. Monad,

7. İlahi alanların üzerinde görülen, aura seçimi çok önemlidir.

Önce hangi aurayı göreceğimizin bilinci ile işe başlamalıyız. Tekniklerden ise; Kirlian fotoğrafçılığı, aura gözlükleri, vizyon tekniği, sarkaç ile ölçüm, radyestezi çubukları, fiziki gözlem arasından hangisi ile çalışacağımızı belirlemek gerekmektedir. Hatırlarsak bir de hissetme teknikleri vardı. Sezgilerimizle algılayabiliriz, alansal etkileşiminden gözlemleyebiliriz, psişik enerji kanalını kullanabiliriz, ritüel yoluyla gözlemleyebiliriz demiştik. Bunları da göz önünde bulundurarak ilk seçimi görüşümüzü nasıl ve ne üzerine yapacağımızı belirlemek üzere gerçekleştirebiliriz. Bu zorlu seçimin ardından ikinci olarak atacağımız adım ise bu işlemi uygulayacağımız mekanın belirlenmesine gelmektedir. Özellikle beyin dalgalarının yoğunlukta olduğu bir mekandan kaçınılmalıdır. Son derece sade, az kişinin hatta kimsenin bulunmadığı bir mekanın içinde özel bir oda seçilmelidir. Odada dikkat dağıtacak hiçbir nesne bulunmamalı mümkünse boş ve loş olmalıdır. Ritüel için çok hafif bir meditasyon müziği yada klasik bir müzik tercih edilmelidir.

 

Ortamda elektronik cihaz bulundurmayın mümkünse müzik yayını oda dışından yapılsın. Tütsü kullanımı ise uygulanacak olan ritüelin vazgeçilemez bir parçasıdır. Bu seçimi de yapmayı başardıktan ve ortamı ayarladıktan sonraki sıra kimin aurasını göreceğimizin seçimini yapmaya gelir ki ilk denemeyi önce kendi üzerimizde ve ayna karşısında yapmak, aurasına bakacağımız kişinin deneyimini yaşamak için son derece yararlı olacaktır. Ama illaki bir başka kişinin aurasını görmekte kararlı iseniz size yakın birisini tercih ederek işleme başlamanızda yarar olacaktır. Bu seçimlerin en önemli hususlarından bir diğeri ise alkol kullanmamış bir uygulayıcı ve uygulatıcı ile yapılması olacaktır. Enerjisel frekans etkilerini düşürücü özellikte olan alkol işimizi yokuşa sürecektir. Hafif ve rahat kıyafetler seçilmelidir.

 

Ayrıca kişinin gıdasını da hafif olarak almış olması ne aç nede tok olarak böyle bir çalışma yapması gereklidir. Çalışmanın uygulanacağı kişinin baş, el ve ayakları ten olarak durmalı üzerinde takı v.b. bir madde bulunmamalıdır. Tabii mekan içinde de natürel taş bulunmaması tavsiye edilir. Çünkü bu çalışmaya etki yapacak frekans ortamda olmamalıdır. Arınmış olan uygulayıcı ve uygulatıcı arasında mekana girildiği andan itibaren konuşma olmamalıdır. Uygulayıcı aurayı görme işlemini yaparken, uygulatıcı kişi gözleri kapalı olarak sakince ve sabırlı biçimde durmalıdır. Bir iskemle üzerine oturabilir yada yere yatabilir. Uygulayıcı kişi ve uygulatıcı son derece rahat olmalıdır. Uygulayıcı, uygulatıcıya nefes egzersizi yaptırmak suretiyle rahatlamayı sağlamalıdır.

 

Uygulatıcı kişi uygulayıcısına kendini bırakmalı ve güvenmelidir. Bütün bu şartlar yerine getirildiği taktirde aura görme çalışması başlatılabilir. Başkasının Aurasını Görme Şartları Nelerdir?Bu çalışmanın temeli aura görme şartlarında kısaca değinilen bir konuydu şimdi bunu ayrıntılarıyla şöyle açıklayabiliriz.Aura alanının ölçümünün yapılması olukça önemlidir, ayrıca sarkaç ölçümü mutlaka yapılmalı ve uygulayıcı kişi çalışmayı uygulayacağı kişinin içsel enerji alanı olan Chakra bölgelerini dengelemelidir. Psikometri ölçümü için bu çalışmaların önemi oldukça büyüktür. Aurayı taramalı, titreşim frekanslarının saptanması, radyestezi çubuğunun kullanımı ile ortam ve uygulama yapılacak kişinin frekans karşılaştırılması, başka bir kişinin aurasını görmenin şartları içerisinde yer almaktadır. Teknik, mekan ve kişi seçimi bizim temel olarak yapmamız gereken seçimler olduğu için ilk bunları belirlemeliyiz.

Ardından aura görmek için seçilen mekanın ölçümü mutlaka yapılmalıdır ki kişi aurası ile karışıklık yaşanmaması için en sağlıklı ve olmazsa olmaz denilecek bir kuraldır. Sarkaç seçimi çok önemli diğer bir kuraldır ki doğal bir taştan yapılmış olması, temizlenmiş olması, yüksek frekans titreşimine sahip olması ve uygulayıcı ile uyumlu olması oldukça önemlidir. Mümkünse sadece bu işlem için kullanılmak üzere programlanmış olması tercih edilmelidir. Psikometri ölçümü için uygulayıcı kişi önce kendini arındırmalıdır. Son derece sabırlı, rahat kıyafet giymiş ve uygulamayı yapacağı kişi ile uyumlu olmalıdır. Meditasyon yapmak her iki taraf içinde son derece rahatlatıcı ve psikolojik dengeleyicidir. Aynı anda yapılan meditasyon zihni boşaltacak ve her iki taraf içinde gevşetici görevi görecektir. Uygulama yapılacak mekanda yapılan meditasyon ortama huzur ve arınmışlık katacaktır. Aura taraması ise kırık ve yırtık olan bölgelerin önceden tespit edilmesi ve aurayı daha sağlıklı görmemiz açısından en sağlıklı başlangıç olacaktır. Ortam, uygulayıcı ve uygulatıcı arasındaki titreşim frekansını dengelemek ve eşleştirmek konsantrasyonu arttıracağı gibi radyestezi çubuklarının yardımı ile de karşılaştırma ve frekans etkilerini kolaylıkla tespit ederek dengelemeyi kolaylaştırmamız mümkündür.

 

Daha sonra aura katmanları ve renkleri, kullanılacak teknik ile uygulama işlemine başlanılabilir. Sizlerinde takdir edeceğiniz gibi, çok da basit olmayan bu çalışmada uygulayıcı, kimseyi ayırt etmemeli, sabrını korumalı, arınmışlığın kurallarını yerine getirmeli, güvenilir olmalı, uzun süreçte bu eğitimi kazanabilmiş olmalı, şartlar ne olursa olsun dürüstlük ilkesinden şaşmamalı, hastalıklar, aura kırık ve yırtık giderme konusunda bilgili olmalı, her canlının değerini bilmeli, sezgileri güçlü olmalı, enerjiler ve canlılar hakkında tam teşekküllü bilgi sahibi olmalı ve son olarak bu bilgeliği doğrultusunda çevresinde yararlı olmayı bir misyonluk edinmiş kişi olmalıdır. Aura görme çalışması özel yetenek gerektirmez, uygulayıcı kişinin özel olması bu çalışma için yeterlidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Aura Görmek Nasıl Olur?..

      Çocukluğumdan beri zihnim (özellikle sol beyin hakim süreçte) hep bir ispat aradı. Bedenimizin dışında enerji bedenimiz var mı? Gerçekten zihin özellikle beş duyusuna ulaşmayan bir bilgiyi kabul etmekte zorlanıyor. Kendime enerji bedenin varlığını ispatlamak için "Aura denilen vücut dışındaki katmanı görebilirsem herşey daha anlaşılır olur" diye bir hedef seçtim....Ardından kitaplar, yazılar, şaşı bakmalar, düz bakmalar.. Sonunda anladım ki o kadar da zor değil. Her zaman gördüğümüz bir şeyin

      , Yer: Enerji Sistemleri (Reiki, Feng Shui vb)

×
×
  • Yeni Oluştur...