Jump to content

Evli Erkekle Bir Daha Asla!


EZEL

Önerilen Mesajlar

 

Ünlü manken Ece Gürsel, aşk hayatında yaşadıklarını ve hayal kırıklıklarını tüm gerçekliğiyle paylaştı.

 

Podyumlardan sahnelere transfer olan Ece Gürsel, Cıne5 ekranlarında Yasemin Bozkurt'un sunduğu "Bir Demet Yasemin"de aşk hayatında yaşadıklarını ve hayal kırıklıklarını tüm gerçekliğiyle paylaştı.

 

Bir daha asla evli bir erkekle birlikte olmam!

bfd_d135d-1.jpg

 

Güzelliğiyle podyumlardan sonra sahnelerde de boy gösteren Ece Gürsel, Yasemin Bozkurt'un aşk hayatı ile ilgili sorularına samimiyetle cevap verdi. Aşk hayatında güvenin çok önemli olduğunu söyleyen Gürsel, şu anda kalbinde aşkını verebileceği biri olmadığını itiraf etti.

 

Yasemin Bozkurt'un "Evli bir erkekle birlikte oldun mu?" sorusunu da "evet birlikte oldum" diyerek cevaplandıran, müzisyen İsmail Tunçbilek' le yaşadığı aşkla magazin gündeminde çok konuşulan Ece Gürsel, sevgilisinden ayrıldıktan sonra " evli erkeklerle birliktelik yaşamaya tövbe etmiş.

 

Yaşadıklarını düşününce kağıt üstünde bile olsa, evli bir erkekle birliktelik yaşamanın yanlış olduğunu düşünen Ece Gürsel, bu konuda bir daha hata yapmak istemiyor. Evliliğe de sıcak bakmayan ünlü manken, bir erkekle uzun yıllar birlikte olmanın çok zor olduğunu, bundan sonra sadece çocuk yapmaya karar verirse evlenebileceğini de sözlerine ekledi.

 

 

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

konu yine çok tartışılacak. hatta buradan herkes bu kadını kötü kadın ilan edecek. daha önceki evli erkeklerle birlikte olma konularına yazdığım gibi kimse yazmadan tekrar yazayım. bu işi yapan yapmayandan daha çok karalıyor nedense. kimse de ben yaptım demiyor. günah keçisi oluyor konudaki şahıslar. heee ben şahsen mandagül olarak oldum mu olmadım. ona göre yorum yapın. kendinizi eleştirmiş oluyorsunuz çünkü..... ;)

 

birde şu ece gürselin saçları beni bitiriyor o ne öyle yaaa insan bi şekil verir totoşa kadar pırasa gibi saçlar göz zevkimi bozuyorsun ece! :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
;)

 

birde şu ece gürselin saçları beni bitiriyor o ne öyle yaaa insan bi şekil verir totoşa kadar pırasa gibi saçlar göz zevkimi bozuyorsun ece! :D

düz uzun saç güzeldir ben çok severim :) ama upuzun bi yüzü olduğu için ona yakışmıyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...