Jump to content

Gebe kalmak ve düşük yapmamak için dua


Guest elendil

Önerilen Mesajlar

Elendil Selam benim bi arkadaşımın ablası da sürekli düşük yapıyor çocuğu olmuyormuş.Bahsetmişti biraz kadıncağız tekrar hamileydi ve düşük tehlikesi vardı yine.Evde için de YasinTebarke.. duaları bulunan bi kitap vardı.Birgün çocuğu olmayanlar için bir dua gördüm.Okuyup dua ettik kendisine doğumunu gerçekleştirdi.Bebeği ve kendisi sağlıklı.Tabi duayı tesadüf Kadir gecesi okumuştum ayrıca insanların birbirlerine yaptıkları dualar sanki daha çabuk kabul oluyor.Yanlış hatırlamıyorsam Ümmü Sübyan duasıydı.Bu hafta sonu bakarım.Dilerseniz kimin için okunacaksa ismini verin okuyayım kendisi için pazartesi günü de duayı yazmaya çalışcam buraya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar tekrar merhaba dua yı ekliyorum.Tecrübe edilmiştir.

 

SÜRHUBAD DUASI

 

Bismillahirrahmanirrahim

 

Bismillahil ` azimi ve billahilkerimüskün ya sürhubad. Ve Bihakki Adem safiyullah hürmeti için üskün ya sürhubad. Ve bihakkı nuh neciyullah hürmett için üskün uhruc ya sürhubad. Ve bihakki şit nebiyullah hürmet için üskün uhruç ya sürhubad. ve bihakki Tevrati Musa aleyhisselam Hürmeti için üskün ya sürhubad. Ve bihakki İncili İsa aleyhisselam hürmeti için üskün ya sürhubad . Ve bihakki Fürkanı Muhammed Mustafa Aleyhisselam hürmeti için uhruç ya sürhubad. ve bihakki yüzyirmidörtbin Peygamberler hürmeti hakkiçin üskün ya sürhubad.

Üçyüz onüçmürseller ve peygamberler hürmeti hakkiçin uhruç ya sürhubad.ve cebrail ve mikail ve israfil ve azrail hürmeti hakkiçin üskün ya sürhubad. Ve arş ve kürsi ve levh ve kalem onsekizbin alem hürmeti hakkiçin uhruç ya sürhubad.ve sekiz uçmak ve yedi tamu hürmeti hakkiçin uhruç ya sürhubad.Ay gün ve yagmur ve kar hürmeti hakkiçin üskün ya sürhubad. Ve medinede yatan evliyalar ve gaziler ve şehitler hürmeti hakkiçin üskün uhruc ya sürhubad.Beytül ` mamur ve beytül ` mukaddes hürmeti hakkiçin üskun ya sürhubad. Ahir zaman Peygamberi Muhammed Mustafa `nın Kur`an Nuri hürmeti Hakkiçin uhruç ya sürhubad. Billahil`azimi hakkiçin uhruç ya sürhubad.Felekin Hasenatin felekin hasemetin şerberasiyyen serberasiyyen şerberasiyyen behhuzeten behhuzeten behhuzeten mülhakan mülhakan mülhakan ve lutfen ve lutfen ve lutfen bihi bihi bini üskün üskün üskün ya sürhubad Hazini kelemüllah hürmeti hakkiçin uhruç ya sürhubad.

 

Ve altı bin altı yüz altmış altı ayet hakkiçin üskün ya sürhubad.üçyüz altmış altı arşı azime kelamüllah hürmeti hakkiçin üskün ya sürhubad. Sel isen üskün ya sürhubad . Ve Muhammed Mustafa sallalahü aleyhi vesselem perilerinden ise uhruç ya sürhubad. Ve Seyyid Ahmedkebir perilerinden isen uhruç ya sürhubad.Ve süleyman Peygamber perilerinden isen uhruç ya sürhubad. Kaf dagı devleri perilerinden isen uhruç ya sürhubad . Pınar başında ve ayagında ve agaçlar dibinde ve sular kenarında ve yol caddesinde ve degirmen yerinde ve bu dünyada olan devlerinden ve perilerinden isen üskün uhruç ya sürhubad .

 

Ve taliye ile gelip koşanlardan isen uhruç ya sürhubad. Başagrısında isen üskün ya sürhubad. esrgolardain gelen ferştelerden isen uhruç ya sürhubad . Ve bel agrısında isen uhruç ya sürhubad. Ve bilmedigim marazlardan isen uhruç ya sürhubad. Ve cümle melik sadatın malzemesini tutsun. Bunun senin ve cümle alem halkının günahı senın üzerine olsun Bunu komazsan vaz gelmezsen merdutlerden olasın. eger bir dahi vazgel uyruk incitmeyesin . Eger bir dahi tutarsın yetmişiki milletin ahi seni bitürsün üskün uhruc ya Sürhubad.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya ne alaka duşuk yapmamak ıçın duvamı olurmuş herşeyde duvaya yonelıyosunuz sıze allah bı akkıl vermış rahat dur kendıne bak duşmesın

 

Yer gök dua üzerine kuruludur . düşük yapan bir bayan Allah'a sıgınmayacak da kime sıgınacak ?

Arkadasım bu konuyla ilgili bir kitapta dua görmüştüm ama hangi kitapta hangi dua oldugunu hatırlamıyorum ama senin için bakıp buldugumda buraya yazarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
×
×
  • Yeni Oluştur...