Jump to content

Kulak Hadimi, Kulak daveti


Guest Budagecer

Önerilen Mesajlar

Kulak davetleri adi altinda bir cok yazi var, Kardeslerim Kulak hadimi diye bir sey yoktur, hangi daveti yapsan niyetin ne ise amel odur. Cin_cin davetidir, medyumluk hassasiyeti olmayan gorusemez, duymak gormekten daha hizlidir, o yuzden yapilan davetler kulak daveti olarak yapilirsa basari daha cabuk olur. yada bir cesit parlak saydam bir arac( su, ayna, cam kure vs .vs) kullanmayla bazi sekillerde gorulebilir, yine telepati yolu ile duyulabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukaridaki arkadas, kulakda cinlama,vs.vs.. radyo sinyali gibi... sonrasinida aciklayabiliyormusun?Abes olmasin saygiyla soruyorum, yoksa kulakdan dolmami konusuyorsun?

Telepati diye birsey var zamanla duyma gerceklesir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar kulak daveti vardır.ama siz burda resmen dalga geçmişsiniz.zaten sizin gibi insanlar bu tür davet formülleriyle başarı asla elde edemez.kulak daveti velilerin kalp gözü açık kimselerin allah tarafından verilmiş bir hediyedir bence.herkes buna vakıf olamaz.imanı çok sağlam insanlar bunu allahın izniyle ancak elde edebilir.her kitaptaki daveti uygulamak boş insanlara ancak zarar verir.fayda değil.bu tür ilimler allah yolunda yürüyen insanlara hediye edilir.her eline kitap alıp davetle uğraşanlara değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...