Jump to content

Ayrıldınız mı? Takmayın Gitsin...


Guest NİFO

Önerilen Mesajlar

- Bambaşka bir saç modeli deneyin. Ayrılığın hemen ardından hissedilen kırgınlık, öfke, nefret ya da boşluk duygusu araştırmalarda da kanıtlandığı üzere ancak yepyeni bir saç modeli yaratılarak giderilebiliyor. Hissettiğiniz karmaşık duygular uzun süredir düşündüğünüz, ancak denemeye çekindiğiniz saç modellerini uygulamanız için sizi cesaretlendiriyor. Jennifer Aniston ı düşünün! Yaşadığı onca kırgınlığın ardından hiçbir fotoğrafında saçını fönsüz görmedik. Kısacası Brad Pitt dahi Aniston ın efsanevi saçlarını bakımsız bırakmasına engel olamadı. Bizden söylemesi!

 

- Saç modelinizi değiştirmeniz son derece yerinde bir karar. Ancak asla kısacık kestirmemek kaydıyla... Bu her ne kadar özgürlüğü çağrıştıran bir fikir gibi görünse de kaçınmanız gerekenler listesinde başı çekiyor. Hele yaşı 27’nin üzerinde olan bir kadın yakın gelecekte erkeklerin kendisine ilgi göstermesini istiyorsa! Lütfen afacan bir çocuğa benzemeyi göze almayın. İçinizdeki kadını yeniden ve daha coşkulu bir şekilde keşfedin.

 

- Daha renkli ve tatminkar bir seks hayatı sizi bekliyor. Kendi filminizin yıldızı kendiniz olun. Sex and The City yıldızlarının Preston da çılgın bir gece geçirdikleri bölümünü anımsayın. Kendi seks maceranızı yaşayacağınız bir gece neden olmasın?

 

- Alkolün dozunu kaçırarak sakın onu aramayın. Bu aleyhinize olacaktır. Bir an önce onun numarasını telefon rehberinizden ve cep telefonunuzdan silmelisiniz.

 

- Eski fotoğraflarınıza şöyle bir göz gezdirin. Bazı geceler gözünüz yaşlarla dolsa da hoşgörülü davranmalı ve ilişkinizin arşivi sayılan fotoğraflara bakmayı ihmal etmemelisiniz. İlk günlerinizde çektirdiğiniz fotoğrafa sıra geldiğinde gözleriniz yaşlarla dolacak ve uykuya yenik düşeceksiniz.

 

- Uzaktan kumandayı, sanki hala aynı evi paylaşıyormuşsunuz gibi kullanmamazlık yapmayın. Şimdi onu ele geçirme zamanı size geldi! Televizyonunuzun karşısına geçin ve dilediğiniz programı özgürce izleyin.

 

- Kesinlikle alışverişe çıkmalısınız! Kadın ruhunu; bir cumartesi gününü alışverişe ayırmak kadar motive edecek bir başka unsur yoktur. Onunla beraberken, giyim tarzınıza yönelik olumsuz eleştirilerini de anımsayın. Kişisel zevkinize göre, içinizden geldiği gibi alışveriş yaparken, gardırobunuzu yenileyebileceğiniz parçaları içgüdüsel olarak seçebilir, intikamın tadım da kendinize yatırım yaparak çıkarabilirsiniz.

 

- İlginizi çeken kişilere kendinizi kapatmamalısınız. Randevulaşın! Bu hemen bir ilişkiye başlayacaksınız anlamına gelmez. Eğlenin ve gülün. Güzel zaman geçirmek, bu geçiş aşamasında size ilaç gibi gelecektir.

 

- Kendinizi yeniden yaratırken ipin ucunu kaçırmayın! Ne giymeli ya da ne giymemeli konusunda ne kadar tecrübeli olursanız olun, bu duygu yoğunluğu içerisinde doğru kararlar vermek oldukça zor ve tehlikeli olabilir. Eğer gerçek anlamda kendinizi baştan yaratmak istiyorsanız, profesyonellerden yardım isteyin.

 

- Ailenizle çok özel sırlarınızı paylaşmak yerine sanki yeniden 15 yaşında bir genç kızmış gibi sevimlilikler yapabilirsiniz. Dilediğiniz her şeyi konuşun, ancak ilişkinizle ve hissettiklerinizle ilgili her ayrıntıyı aktarmayın. Bu hem onları fazlasıyla endişelendirecek hem de sizin sürekli geçmişi anımsamanıza neden olacaktır.

 

- İ-pod unuza duygusal şarkılar yüklemekten kaçının! Kendinize eğlenceli, hayata dönük, enerjik, cesaretlendirici yepyeni bir müzik arşivi oluşturun.

 

- Evinizin duvarlarını bambaşka bir renge boyayın. Onunla metal, deri ve beyaz aksesuarlar kullanarak dekore ettiğiniz evinizi, artık sıcacık renklerle çok daha sevimli ve yaşanacak bir yer haline getirebilirsiniz.

 

- En yakın erkek arkadaşınızla, hissettiğiniz boşluk nedeniyle biteceği bildiğiniz bir ilişkiye girmeyin. Yalnızlığın da tadını çıkarmaya çalışabilirsiniz. Bunu bir geciş dönemi olarak kabul edin ve bundan böyle nasıl bir ilişki yaşamak ya da yaşamamak istediğinizi iyice düşünün.

 

- Farklı lezzetler tadın. Yalnız kalmanın en güzel yanlarından biri de istediğiniz zaman istediğiniz her şeyi atıştırabilmenizdir. Dilerseniz sıcacık bir kızarmış ekmeğin üzerine tereyağı sürüp, üzerini balla kaplayın, dilerseniz çayın yanında kocaman bir cheese cake yiyin. Seçim size kalmış!

 

- Siz siz olun en yakın arkadaşıyla flört ederek intikam almaya çalışmayın. Her şeye rağmen değerlerinizi koruyun ve ağır başlı davranın. Bırakın sizi kaybettiği için zaman içinde o üzülsün ve peşinize düşsün. (gerçek intikamınız işte o zaman başlayabilir.)

 

 

:Sewenhill arkadaşımıza teşekkürler

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...