Jump to content

Evrene Yaydığımız Titreşimleri Pozitif Etmenin En Kolay Yolu


Guest Gülümse.

Önerilen Mesajlar

Her akşam uyumadan önce şunları söyleyin:

 

Bu akşam uyurken tüm çekim sona erecek ve sabah uyandığımda yaşadığım şeyin olumlu yanlarını, hayvanlarımın olumlu yanlarını, bu güzel günün olumlu yanlarını, gördüğüm herşeyin olumlu yanlarını, birlikte olduğum arkadaşlarımın olumlu yanlarını, birlikte olduğum yabancıların olumlu yanlarını, aracımın olumlu yanlarını, araba sürerken geçtiğim yolun olumlu yanlarını, tenime değen giysilerin olumlu yanlarını, bedenimi saran derimin olumlu yanlarını aramaya başlayacağım. Bunu yaparken bende uyanan olumlu, güçlü duygunun olumlu yanlarını aramaya başlayacağım.

 

Sabah uyandığınızda;

 

Yatağınızda bir veya iki dakika uzanın ve ‘ bugün yeni bir gün’ olduğunun farkına varın. ‘ bugün tamamen yeni bir gün’. Hiçbir şeyle bağlantılı değil ve olmak zorunda da değil. Yeni bir gün ve bu yaşama yeniden doğdum.

 

Hiç bir şey benim kendimi iyi hissetmemden daha önemli değildir.

Yaşıyor olmak güzel. Bedenimde kendimi iyi hissediyorum. Burada, bu yatakta uzanıyor olmak iyi. Hoş, sıcak, kuru, rahat bir yere sahip olmak çok hoş. Bir çok fırsatları, birçok heyecanları, bir çok maceraları, planladığım birçok başarıları barındıran çok güzel bir gün var.

Bugün bazı hazineler keşfedebileceğim gün olabilir ya da hazinenin kendisini bulmasam da hazinenin izlerini bulabilirim. Bugün çok iyi bir gün. Bunu başka birçok insanda göreceğim ( burada kesinlikle göreceğinizi düşündüünüz birini, aklınıza hemen gelen birini hayal edin ve bir an onun üzerinde düşünün. Ne harika bir varlık değil mi? Onun olumlu yanlarını arayın.)

Bugün ayaklarımı yere basacağım ve bedenimden gelen dopdolu enerjiyle ayakta duracağım. Ve yaşıyor olmanın doluluğunu hissedeceğim.

 

Her şey yolunda!

Ve gülümseyin:)

 

Bunu 4-5 gün boyunca yapın.

 

dır.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...