Jump to content

Aile Geçimsizliği ,Eve Geç Gelen Eşler ve Alkol İçene


Guest fb06fb

Önerilen Mesajlar

Aile Geçimsizliğine Karşı Dua;

 

Bir Fatifa, Üç ihlas okunarak sevabı Hazreti peygamber (s.a.v)'in ruhuna hediye edilir.Sonra sabah ve akşam :

 

Hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym

 

Yedişer defa okuyan kimse mesud bir ile hayatı geçirir.Dünyanın sıkıntısından kurtulur.Huzurlu bir hayat elde eder.

(Arif PAMUK Resulullah dilinden dualar)

 

SAF SURESİNİ 70 defa okuyan kimse aile huzursuzluğundan kurtulur.

_________________________________________________________________

 

Evine Geç Gelen Eş için ;

 

1 metre mavi ip üzerine 41 besmele çekilerek her besmeleye bir düğüm at,41 besmele okuyarak bitir.Kapının önünde bulunan paspasın altına koy,ol kimsenin bir defa geçmesi yeterlidir.

 

 

_________________________________________________________________

 

Alkol İçene ;

 

Mübarek kadeh duasını içki müptelası olan kişinin bardağına su koyup üzerine 7 kez okunurak o kişiye üç kez tekrar ederek içirilir ise o kimseden o hastalık uzaklaşmış olur..

 

(H.Mustafa VARLI Beş vakit namaz'da mübarek gün ve gecelerde okunacak

dualar)

 

ALLAH Herkesin Dualarını Kabul Etsin İnşallah...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fb06fb arkadaşım.

Evine Geç Gelen Eş için ;söylediğiniz: “1 metre mavi ip üzerine 41 besmele çekilerek düğümlemek işi sakattır ve resmen sihirdir. Bunun başka bir şeyi yok. Sakın uygulamayın arkadaşlar. fb06fb kardeşim sen iyi niyetle vermişsindir ama bunları dua gibi masum isimlerle yazmış şarlatan büyücüler. Allah bu Mustafa varlının azabını arttırsın. Tüm milleti ifsad etti. Tılsımatı, sihir ve büyü nevinden olan ve anlamı bilinmeyen şeyleri dua gibi masum isimlerle halkın arasında yaydı.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar tam olarak katılmıyorum size..Çok güzel tertipleri de var...Ben şahmaran duasını çok zor buldum ayrıca kenzül arş da aynı şekilde pamuk yayınlarını okuyan varsa bilir ismi azamla kenzül arş tamamen farklıdır..İsmi azam için bir şey diyemem ama kenzül arş pamuk yayınlarınaki gibi değil ve bulduğum kitapda Varlının eseri...Kafana uymayanı yapma ben okuduğumu yazdım kadeh duası ile eşine içkiyi bıraktıran çok insan da duydum ....Ha ipe düğüm atmak bilmem ...okudum belki bir kulunda işine yarar diye yazdım...Ayrıca adamın kitabında burdaki tertiplerin çoğu yazıyor...Örnek veriyim hemen sayın Rojdanın foruma eklediği ya vedud tertibi aynen onun kitabında da yazıyor...Başkası yazınca dua da adam bir ipe düğüm attırdı diye cinci büyücü mü oldu....Ha bana ne yani büyücüyse de ben kitaplarından bir sürü şey öğrendim..Allah razı olsun ona ve benzeri kitaplarda emeği geçenlere..Sadece bunu söylerim savunmuyorum da yanlış anlaşılmasın...Herkezin dileği ve duaları kabul olur inşallah allahın izniyle...AMİN....

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben eşimle çok sıkıntılıyım, bu tarifi duydum ve yaptım. Bir ipe 41 defa 41 besmele çekerek dua ve dilek okunuyor. Mavi ip detayını bilmiyordum. Ancak henüz eşimin geçmesi için bir yere koymadım. Yani bir kenarda bekletiyorum. Duayı yaptıktan sonra kafam karıştı acaba günah bir iş mi diye. Ben büyü yapma niyetinde değildim. Bilmeden yaptıysam büyücü günahı alır mıyım. Bir de bu ipi nasıl açayım çözeyim nasıl atayım bir yol gösterirseniz sevinirim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Fatiha'yı Şerifenin Havası Eşler Arası Sıcaklık

   arkadaşlar bu havas birçok konuda faydalı ama sevgi konusunda özellikle sizden soğuduğunu hissettiğiniz eşiniz veya sevgilinizin üzerine okumak daha etkili olsada uzaktaki sevdiğinizede etkili oluyor.   bismilahirrahmanirrahim el hamdü lillahi rabbil alemyin. ya hayyü ya kayyum. ecip ya kurayaiyl semiy,an mutıy,a bi hakkıl hamdü lillahi rabbil alemiyn. ve bi hakkıl hayyil kayyum. ve bi hakkıl meleki ebced. errahmanir rahıym. ya rahmanü ya rahiymü ya raufü ya atuf.ecip ya cebrailylü semiy,an m

   , Yer: Sevgi ve Muhabbet için Dualar

  • Eş, Aile, Sevgili İçin Aranılan Terkip ve Dualar...

   Sevgi ve Muhabbet için Dualar Bölümünde aradığınız bir duayı bulmak için yada hangi duanın etkili olup olmadığı hakkında fikir edinmek, hangi duanın nasıl okunduğunu öğrenebilmek ve hangi duaları okuyup sonuç aldığınızı anlatmanız için vs.....bu konudan yardım almanız amaçlı açılmıştır..

   , Yer: Havas & Hüddam Soru ve Yardım

  • İş Bulmak ve Borçlardan Kurtulmak,Aile İçi Sorunlar İçin

   Sıkıntıda olan,işsiz kalan,tehlikeli durumlarla karşılaşan kişiler şayet günde 1ooo(Bin) defa veya daha fazla bu ayeti kerimeyi okursa en kısa zamanda selamete çıkarlar.   Okunuşu: “Vemen yettekıllahe yec’al lehu mahracen, ve yerzukhu min haysü lâ yahtesib.. Ve men yetevekkel alallahi fehuve hasbuh”   Anlamı:” Kim Allah için korunanlardan olmuşsa,Allah da ona bir çıkış noktası verir.Ve ona umut etmediği yerden hesapsız rızık verir.Kim Allah’a tevekkül ederse,Allah ona yeter.” Bu ayeti ke

   , Yer: İş Bulma ve Rızık İçin Dualar

  • Kuranda Birbiri Ardına Gelen İki Lafza-i Celal

   Kur'an-ı Kerim'de, lafza-i Celâl'in yani Allah isminin birbiri ardınca geldiği iki yer var.   Birincisi, 8. cüzün 2. sayfasında En'âm suresinin 124. ayetinde,   İkincisi de 10. cüzün 2. sayfasında Enfâl suresinin 48. ayetindedir.   Buralarda iki lafza-i Celâl yani Allah lafzı birbiri ardınca gelir.   Hatim niyeti ile okunuyor olmak şartıyla, Kur'an-ı Kerim okuyarak oraya gelindiğinde, 66 defa lafza-i Celâl okuyup dua edilirse mutlaka makbul olur.   Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.)'da

   , Yer: Havas & Hüddam

×
×
 • Yeni Oluştur...