Jump to content

Nuray Sayari Karma'yi Anlatiyor


ReYHaN

Önerilen Mesajlar

Karma bana göre Türkçe lisanımızda da yer alan “Ne Ekersen Onu Biçersin” kelimesinin karşılığıdır. Karma, evrenin yedi yasasından biridir ve borçlarımız geçmiş yaşamlarımızdan gelir. Her hayatımız dünya üzerinde olmak zorunda değildir, ruh seçer hangi gezegende hangi şartlar içinde geleceğini (buda ayrı bir konudur Reenkarnasyona girer bununla da ilgili özet yazı yazacağım.) Bazılarımız belki 1000 kere gelmişken bazılarımız yeni ve acemi ruhlardır. Ama dediğim gibi Karmik borçlar eski yaşamlardan gelir.

 

Evrene ne enerji gönderirseniz o size geri döner. Nefret, kızgınlık, kıskançlık, kem göz vs… gibi hislerle doluysanız emin olun hayatınıza bu duygular ve bu duyguları taşıyan, neden olan, oluşturan insanlar ve olaylar akın eder. Tam tersi duygular taşıyorsanız; olumlu, sevecen, iyi kalpli, düşünceli, merhametli vs.. bu da siz aynı yukarıda yazdığım gibi döner. Çünkü sitede sağ üst köşede de yazdığım gibi “Kalbinin Derinliklerinde Ne varsa O Sana Gelir” kelimesi çok doğrudur. Özetle iyilikleriniz hayatınızın bir noktasında yaptığınız iyilik kadar size aynı miktarda döner, keza kötülükte.

 

Karmanız evrensel bir bankada borç, alacak olarak birikir. Bir aksiyon almadan önce tümünün hayrına mı? Karşı tarafa ne zarar veriyorum? diye düşünmek lazımdır. Bu yüzden dedikodu, büyü, küfür, bela okumak çok günah diye bilinir. Çünkü bu kelimeler ve aksiyonlar korkunç ağırlık, kötülük ve mutsuzluk taşırlar ve karşı tarafı hedef alıp yaşamaya geldiği karmasını etkiler veya engellerler. Karşı tarafa gönderdiğiniz bu kötü eylem belki karşı tarafa kısa vadede zarar verir, ama uzun vadede ne olur? Size geri döner.

 

Şimdi Karma nedir? ile ilgili size basit örnekler vererek konuyu anlatmak istiyorum.

 

Aileniz sizin Karma’nızdır. Ruh doğmadan önce ailesini öğrenmesi gereken hayat şartlarına ve derslere göre seçer ki bu hayatta karmasını bitirsin ve belkide bir daha gelmesin diye ya da bir sonraki hayata daha az karmik borç ile gelsin diye.

 

Mesela; bir hayatınızda anneniz sizin çocuğunuz, kız kardeşiniz veya ağabeyiniz olarak gelmiş olabilir ve o hayatta anneniz kötürüm kalmış sizde ölene kadar ona hizmet etmiş ve bakmış olabilirsiniz. Bu hayatta ise anneniz çok uzun yaşamış, her daim arkanızda maddi / manevi size destek olmuş, tüm hayatınız onun sayesinde mükemmel geçmiş olabilir. Anneniz size Karma borcunu ödemiş olur.

 

Veya bir başka örnekte ise; bir arkadaşıma geçmiş yaşam okuması yapmıştım. O bu hayatta her şeyi mükemmel olmasına rağmen (eğitim, güzellik, aile, para, görgü, kalite vs.. vs..) yalnızdı ve yalnızlığı tercih ediyordu. Hayatında dostları dışında hiçbir erkeğe ihtiyaç duymuyordu. Geçmiş yaşam okumasında çıkan sonuç; o iki değişik yaşamında misyoner olarak yaşamış ve bir hayatında ise ki uzun bir hayattı bu, it uçmaz kervan geçmez bir ülkede ve bölgede bir kilisenin baş rahibesi olarak 83 yaşına kadar yalnız yaşamış ve ölmüştü.

 

O bu karmasını kıramamıştı aslında, alışkanlıklarını bu hayata taşımış, bu yaşama ruhunun DNA’sında getirmişti. Aslında bu hayatta öğrenmesi gereken insan içine karışıp, sosyal bir yaşam sürüp, belki de aile kurmaktı. Şimdi benim bu arkadaşım eğer bu yaşamda da yalnızlığa olan alışkanlığını kıramaz ise tekrar-tekrar gelecek bu dersi öğrenene kadar.

 

Üçüncü bir örnek olarak; diyelim eşinizi aldatıyorsunuz, evrene aldatılma enerjisi gönderiyorsunuz. Bundan sonra çekeceğiniz enerjiler tamamen aldatanların enerjileri olacaktır. Eşinizin de sizin enerjinizle alışverişi olduğundan ya eşiniz sizi aldatacak ya da çevrenizdekiler tarafından aldatılacaksınız. Aldatılma olayı sizde Karma yaratacaktır. Eğer aldatılma duygusunu bu dünyadan yaşamadan göçüp giderseniz çocuklarınız hatta torunlarınız bile bu aldatılma acısını çekeceklerdir.

 

Dördüncü bir örnek daha vereceğim bu daha değişik bir örnek; siz dünyanın en dürüst, en sadık, en iyi kalpli insanı olabilirsiniz bu hayatınızda. Ama buna rağmen hayatınızda sizi üzen, kalbinizi kıran bir çok olayda meydana gelebilir ve siz kendinizi sorgulayabilirsiniz, “Neden ben?” Ama ruh bu düzeye hemen gelmiyor, defalarca gelip geliyor ve belki de ilk seferlerde bu kadar olumlu bir ruh değildiniz; illa kötü kalpliydiniz geçmiş yaşamlarınızda demek değil bu; hatalarımızdan da öğreniyoruz, ruh hatalarından öğrenip her gelişinde bu hataları tekrarlamamak üzere geliyor zaten. Eğer bu gelişinizde de öğrenmezseniz tekrar geleceksiniz.

 

Neden "Affedin," diyorum biliyor musunuz? Niye size kötülük yapmış insanları "Affedin" ve "Sevgiyle serbest bırakın," diyorum? Çünkü eğer affetmezseniz ve içinizde ona karşı nefret, olumsuzluk, üzüntü kalırsa o zaman bu insana bu duygularla görünmez ince iplerle bağlanıyorsunuz ve bu hayatta sürekli bu tip insanlar hayatınıza giriyor veya en önemlisi bir sonraki hayatta yine bu insanla geliyorsunuz. İşte "Bu insanı karma kontratınızda getirmişsiniz bu hayata," derken bunu demek istiyorum. Bu yüzden "Affedin" diyorum ki bir daha beraber gelmeyin diye.

 

Hastalıkla ilgili olarak şunu söyleyebilirim; bazı hastalıklar bazı dersleri öğrenmemiz için ruhumuzun seçtiği derslerdir ve bu durumda bu hastalıkları yaşayıp öğrenmemiz gerekir. Bazı hastalık karmalarımızı ise İçindeki Gücün Sırrı’nı keşfet kitabımda yazdığım gibi kırabileceğimiz karmalardır.

 

2012 Uyanış ve Farkındalık yılı; gezegenimize çok uzun zamandır ilk defa karmamızı temizlemek için şans tanınıyor. Bu yüzden dersleri ruh özümsedi ve öğrendi ise karmanızı temizleyebilirsiniz.

 

Olumlu düşünceler olumlu karma yaratır; negatif düşünceler negatif karma yaratır. Karmanızı temizlemek için yaptığınız hatalara tanı koymak ve yüzleşmek gerekir. O zaman ne olur? Kendi kaderinizi yönettiğinizi anlarsınız aslında. Artık suçlayacak başka biri kalmamıştır ve bu aslında büyük bir sorumluluktur.

 

Karma temizliği geçmiş yaşam terapisi ve bilinçaltı temizliği ile yapılır. Zihindeki kayıtlar silindiği zaman kişi o olumsuz karmayı yaşamak zorunda kalmaz. Ben burada size basit karma silme teknikleri yazacağım. Olumlamalar burada da devreye giriyor. Diyelim bilinçaltınızda varlığınız olmasına rağmen ‘parasızlık korkusu’ var. Veya hastalık korkusu var. Her daim bu korkuyla yaşıyorsunuz. İşte bu geçmiş yaşamlarınızdan gelen karmik bir düşünce olabilir. Bunu silmek için para ve bereket olumlamasını söyleyebilirsiniz, sitede yine Astroinfo’nun altında var.

 

Yazarak ta silebilirsiniz. Bir kağıdın üstüne geçmiş yaşamınızdan getirdiğinizi düşündüğünüz; olumsuz düşünceleri, korkuları, tekrarlayan olayları ve insanları yazabilir ve sonrada Yakabilirsiniz. Bunu hangi saatte yaptığınız, kaç kere yaptığınız fark etmez; yeter ki inanarak yapın.

 

Veya meditasyonla silebilirsiniz. Meditasyonunuzda hayal gücünüzün sınırlarına göre kurtulmak istediğiniz karmik kontratınızda bu hayata taşıdığınız her ne ise onu uzayın uçsuz bucaksız boşluklarına size geri dönmemek üzere serbestçe bıraktığınızı hayal edebilirsiniz. Bir denize de bırakabilirsiniz, bir gölete de, bir okyanusa da… Bu size kalmış…

 

Ayrıca bu sitede Meditasyon Videoları altında yer alan “Göbek Bağı” kesme videomu seyredebilir aynı işlemi karma temizliği içinde yapabilirsiniz.

 

Evrenin enerjisi karma felsefesini işler. İyilik yaparsak iyilik, kötülük yaparsak kötülük buluruz. Dede erik çalar torunun dişi gacırdar.

 

Sevgiler,

Nuray Sayarı

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani yüklü bir miras ile donanmış oluyorsun hep yeniden kodlamak yeniden yapılandırmak lazım ve göbek bağını kesmek gerek zor ve uzun bir süreç bağışlamak, şükretmek, teşekkür ederek ve tabi afetmek şart yazı çok güzel o hanımı hiç sevmem reyhan ama seni seviyorum onun için de ellerine gönlüne sağlık.:thumbsup:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence aile bireylerinden gelen kozmik enerjiler olabilir yani dede erik çalınca torun diş gıcırdatabilir bu fikir az da olsa mantıklı geliyor ama bir ruh un doğup tekrar ölmesi ve tekrar doğması böyle süre süre gitmesi fikri nedense hiç mantıklı gelmiyor

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şeker hastalığında da  7 göbek soya bakarlar.

Ruh ile alakalı değil de Kan olayı kan çeker derler ya. Birde Kuranın Türkçesine okuyan anlayan reenkarnasyon inanmaz özellikle Hadid, casiye süresi. Bunun dışında herşeyi sever saygı duyarım yaradan da ötürü. Çünki herşey de her yerde Allah vardır yaratmıştır. Göbek bağı kesme fikri önemli olumlama yapmalı. Berresu Rahibe olayına takıldın sanırım olumlama yap sonsuzluğa at gönder gitsin.... :thumbsup:

Düşüncelerimize güzel tohumlar ekelim

 

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
hacersş, 4 saat önce yazdı:

Şeker hastalığında da  7 göbek soya bakarlar.

Ruh ile alakalı değil de Kan olayı kan çeker derler ya. Birde Kuranın Türkçesine okuyan anlayan reenkarnasyon inanmaz özellikle Hadid, casiye süresi. Bunun dışında herşeyi sever saygı duyarım yaradan da ötürü. Çünki herşey de her yerde Allah vardır yaratmıştır. Göbek bağı kesme fikri önemli olumlama yapmalı. Berresu Rahibe olayına takıldın sanırım olumlama yap sonsuzluğa at gönder gitsin.... :thumbsup:

Düşüncelerimize güzel tohumlar ekelim

 

 

Birbirimize görünmez iplerle bağlıyız diyorya en çok orası etkiledi beni. Rahibeye benzettim kendimi orası doğru.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...