Jump to content

Belinizi Ince Göstermenin Yolları


Guest NİFO

Önerilen Mesajlar

Belinizi ince göstermenin yolları

 

 

 

Etek giydiğinizde beliniz daha ince mi görünsün istiyorsunuz? Çan veya dar etek modelini tercih ettiğinizde belinizin daha ince görünmesini nasıl sağlayabilirsiniz? İşte öneriler..

 

Kumaş önemli

Sıkı dokunmuş, koyu renkli etekleri seçin. Koyu renk eteğin şeklinin farkına varılmasını sağlar. Bakışlar detaylara değil, kumaşın sadeliğine ve kalıba odaklanır.

 

Etek boyuna dikkat

Etek boyu dizde veya dizden biraz aşağıda olmalı. Belinizin genişliğiyle orantılı bir uzunluk olmalı.. Bel ölçüsü genişledikçe, etek uzunluğu da artar. Bu belinizin daha ince gösterir.

 

Üzerine ne giymelisiniz?

Üzerine bluz giymeyi tercih edin. Tepeden tırnağa farkına varılmanızı sağlar. Etekten farklı bir kumaştan hazırlanmış bir bluz tercih edebilirsiniz. Sıkı dokunmuş kumaştan hazırlanan ve etekle aynı renk olan bir bluz belinizi daha ince gösterebilir.

 

Bluz nasıl kullanılmalı?

Bluzunuzu eteğinizin içine sokun. Bu vücudunuzun üst kısmını V şeklinde gösterir. Beliniz ile kalçalarınızın daha orantılı görünmesini sağladığı için de şıklığınızı artırır.

 

Kemer takılmalı mı?

Daha büyük bir kemer kullanın. Belinizi daha ince gösterici bir etki yapar. Kemeri belinizin biraz aşağısında veya yukarısında kullanın. Bluz ve eteğinize uyumlu bir kemer seçin.

 

Bunlara dikkat edin!

Geniş belinizle orantılı topuklu ayakkabı giyin. Belinize dikkat çekecek broş, fiyonk gibi aksesuarlar kullanmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...